Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen fajta pók? Ilyet...

Ez milyen fajta pók? Ilyet találtam ma a lakásban . Nemrég költözködtünk és a zsákból a ruhákat a földre borítottam majd elkezdtem köztük matatni és akkor megláttam ezt az "aranyoskát".

Figyelt kérdés
Szongária cselőpók lehet? A hosszú csàpjairól gondolom. A làbai vèkonyak voltak. [link]
2015. aug. 1. 16:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azóta mégegy ugyanilyet talàltam.Bàntanak ezek? Mert akkor nem is fejezem be a kipakolást hanem elköltözök innen.
2015. aug. 2. 00:18
 12/16 A kérdező kommentje:
Pedig biztos cselőpók volt.Azóta mióta làttam őket egyfolytában úgy érzem,hogy mászik rajtam valami és 5 percenként kiráz a hideg,és a villanyt sem merem lekapcsolni nehogy ràmmásszon egy.Ideáig csak a keresztespóktól pánikoltam be ennyire.Én megölöm mindig az összeset.Egyedül csak a kaszáspókot nem szoktam,mert attól nem félek hogy mikor rakom ki a seprőn ràmugrik.Bár néha azt is megölöm ha el akar futni
2015. aug. 2. 00:35
 13/16 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Gratulálok. Teljesen ártalmatlanok, itthon nincs olyan pók, ami komolyabb kárt tudna benned tenni, még olyan se sok van, ami át tudja harapni egyáltalán a bőröd. Ellenben megeszik a szúnyogokat, legyeket, molyokat és egyéb, jóval "kártékonyabb" jószágokat. És hidd el, hogy nem cselőpók, azt szinte sosem látni házakban, jobb szeretnek a szabadban lenni.
2015. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Inkàbb 100 moly,100szúnyog és 100 légy legyen a lakàsba,mint egy nagyobb fajta keresztespók.
2015. aug. 2. 10:43
 15/16 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Igazad van, a beköpött hús és viszkető minden jobb, mint egy békés jószág. Akkor legalább ne trancsírozd szét őket, hanem vidd ki egy pohárban, vagy valami...
2015. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem viszem őket sehova,mivel a közelükbe is alig merek menni nemhogy mèg pohàrba hurcoljam őket.Kilapítom amelyik bejön a házamba és félek tőle.A kaszás pókot szoktam csak kivinni.A többinek papucs vagy raid.
2015. aug. 2. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!