Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az ultrahangos pokriasztok...

Az ultrahangos pokriasztok hatasosak?

Figyelt kérdés
Nincs meg az a kockazat, hogy felbolygatja a jelenleg nyugvo pokfaunat a szobamban, amitol elojonnek? vagy hogy mukodik? menjek ki a hazbol addig amig el nem huznak a francba? kulfoldon elek, hatalmas pokokrol van szo, amelyek nagyobbak egy egernel is. nem igazan szeretnek belejuk futni. egyesek mergesek is.
2015. szept. 2. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A póknak van füle? Mert szerintem nincs, és akkor nem is hallja a hangokat se ultrát se nem ultrát.kiabálj rá egy pókra,nem fog megijedni :D


Szóval szerintem kamu. Maximum egeret riaszthat .

2015. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HUN_Sector ***** válasza:

Csak nem Ausztrália?


Egyébként az ultrahangos pókriasztó véleményem szerint hatástalan, én a kemikáliákra esküszöm. A pók nem ultrahangokkal tájékozódik, ezzel max a denevéreket tartanád távol.

2015. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!