Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet ez? A széken hagytam...

Mi lehet ez? A széken hagytam egy szatyorba pár napig egy fél csomag kenyeret. Pár nap mulva azon a széken megjelentek apró porszemnyi bogarak, de millio.

Figyelt kérdés
Kidobtam mindent, (Szatyor, kenyér) a széket bevittem a szobába lemostam domestossal. , de már pár ora mulva ugyan annyi van rajta, de nem csak a széken már hanemszinte az egész szobába. (leginkább a szekrényeken, asztalokon. Ott is ahol a ruháink vannak) Már probálkoztam minden féle rovarirtoval de ujra és ujra vissza jönnek. Ojanok mint a por csak mozgnak. Már az őrület határán állok. Mi lessz ha az egész házba lesznek. Nagyon kivagyok. Hogyan tudnám ki irtani öket.
2015. dec. 15. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Penészölőt próbáltál már?
2015. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Merevbogár lárvák lehetnek.
2015. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én már mindent probáltam!Tegnap vettemm protect biot azt mondták olyan mint a bio kill.Valamennyi elpusztult tőle,de belül a szekrénybe és gondolom akkor a ruhákon is még mindig vannak.Én meg már megőrűlök.3 napja nem eszem nem alszom,annyira undorodom tölük és félek hogy mégtöbb lessz.
2015. dec. 16. 07:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon picik de ugy látom hogy mintha picit szőrösek lenének és mintha lenne 2 szárnya is a nagyobbaknak.de azok is csak buza dara nagyságú a legnagyobbak és fehérek.Ha sokáig nnézem,még a szemem is fáj ojan picik mint egy pont,csak mászik
2015. dec. 16. 07:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Már 5 napja fujkálom öket,mintha kevesebb lenne ,de még mindig vannak én meg már bele betegedtem.Már mindenem fáj erőtlen vagyok.Semmivel sem tudom elterelni a gondolataimat csak ez jár a fejembe hogy mivel irtsam ki őket?Enni egyáltalán nem tudok,aludni is pár perceket sikerül csak.Nagyon kivagyok borulva.Legszivesebben szakembert hivnék de igy karácsony előtt most nem futja rá :( Viszont igy lassan megbolondulok!
2015. dec. 18. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívj szakembert. Így tanácsot adni pont olyan mint a távgyógyítás. Főleg, hogy még kép sincs a bogaraidról.
2015. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem rá már rég megtettem volna hidd el.Egyépként ugy néznek ki mint a fehér levéltetvek
2015. dec. 20. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
és a hangok mit mondanak?
2015. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Már sajnálom hogy feltettem ezt a kérdest,mindössze csak segitséget akartam, hátha találkozott valaki már ijennel és talán megirja mivel kell kiirtanom!Mindenki fél valamitől.Én a bogaraktol undorodom,ezért nem vagyok bolond.Mindössze nem türőm meg őket a lakásban.És higgye el valoban hivnék szakembert ha megengedhetném magamnak,de sajnos nem tehetem.Mert akkor a rezsire nem telik.De kivánok önnek boldog békés karácsonyt,remélem nekem is az lessz!
2015. dec. 23. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy többen is írtak neked?
2015. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!