Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Terhes barna kövipók a lakásba...

Sajtoslecso4 kérdése:

Terhes barna kövipók a lakásban, veszélyben lehet-e a meleget árasztó számítógépem? Elég nagy szellőzőlyukak vannak a gépház hátulján.

Figyelt kérdés

Üdv!

Napokban nagytakarítást végeztem a szobámban, és éjszaka egy mocskos nagy dagadt terhes pókot láttam a számítógépház környékén szaglászni. Megpróbáltam elcsalogatni az állatot és mivel terhes, az életét megkímélve kijuttatni a lakásból ám a dög fénysebességgel eliszkolt fene tudja hova. A gépház hátoldalán pókhálót véltem felfedezni, és sajnos a szellőző lyukak elég nagyok ahhoz, hogy kisebb pókok átjussanak a belsejébe, így természetesen frászt kaptam (300ezres gépről van szó) és aznap már rémálmodtam mindenfélét pókokkal. Reggel ez a pók az ajtóban várt baromi hatalmas terhes seggel, sikerült kizavarni a lakásból, ám az ajtó sarkánál a kő mély résében elbújt. Utánanéztem interneten, valószínűleg egy barna kövipókról van szó, esős idők járnak mostanság, szóval félek hogy megint bepróbálna menni a házba, és mivel a gép körül jó meleg van, félek hogy oda rakná le a szaros kis pókjait. Most eljöttem otthonról, a rejtekét bepasztáztam bluetekkel (másra úgyse jó).


Szóval ha valaki ismeri ezt a fajt, örülnék ha kisegítene pár infóval mivel kb. semmi hasznosat nem találtam neten. Hova szeretnek ezek petézni, mennyit, meddig élnek, szőnek e hálót, van e okom félni amiatt, hogy ez visszajön a házba és megpróbál a gép körül leházalni?

Előre is köszi minden infót (Pókfóbiás vagyok egyébként)



#pók #barna kövipók
2016. jún. 15. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pókfóbiás vagyok, ezért én egyszer látom, és uána többet élve nem.... Tehát abban a pillanatban megltáttam volna egyből lecsapon, nem kikísérem..... :)
2016. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!