Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Láttam egy pókot nem tudok...

Láttam egy pókot nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Az előbb láttam egy nagyon nagyon nagy pókot és nem tudok aludni, anya lecsapta de azota itt forgok jobbbra balra és nézek fel le hogy nincs e egy. Az ágyneműmhöz se merek hozzáérni. Annyira ideges vagyok de már fáj a lábam... Ti mit csinálnátok a helyemben??

2016. júl. 23. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

A helyedben nem tudom, a magaméban én se tudnék elaludni, hogy egy pókot meggyilkoltak a közelemben... Nekem van vagy ezer, aranyosak, csak összefonnak mindent, de hát ez van.


Nézd, nem vagyunk Ausztráliában, az itteni pókok nem bántanak. Ha az emberektől félnél, megérteném, elég durva faj, de egy szimpla magyar pók az emberre nem veszélyes (illetve nem tudom, van-e, aki allergiás rájuk, de az speckó eset).


Tudom, hogy kevés, ha észérvekkel próbálok rád hatni, de jobb ötletem sajna nincs...

2016. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bánt ( vagy nem veszélyes) de egyszerűen.... Ahhh remegek
2016. júl. 23. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Én most megöltem egyet :D Öcsém szerintem jobbal fél tőlük, mint bárki :DDD A kérdésre viszont, az, hogy próbálj másra gondolni, esetleg halgass valami zenét fülhallgatón. Azzal elalszol könnyen :)) 15f
2016. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez senkitől se félt, most nézek egy sorozatot hátha jobb lesz köszi:)
2016. júl. 23. 00:19
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Vagy attól függ, hogy hány éves vagy, 1-2 feles is megoldhatja :D
2016. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15, annyira magányos nem vagyok hogy egyedül igyak :D
2016. júl. 23. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire rettegsz akkor keresd meg és ítéld kötél általi halálra.
2016. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon ritkán mennek a közeledbe, amúgy is a pókok tesók, legyek és szúnyogot zabálnak ezért ha csak nem az arcomon találom (ami sikoltozást eredményez) békén hagyom, ha odahajtasz a hálójára 1-2 szúnyogot még haverok is lehettek :)
2016. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kemotoxal fújd le a szobát.:D
2016. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!