Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi vonzza a szúnyogokat?

Mi vonzza a szúnyogokat?

Figyelt kérdés
A családban 4-en élünk és én vagyok az úgymond szúnyogvonzó. Tárva-nyitva van az ajtó és csak engem csípnek, csak mellettem zümmögnek, még akkor is ha nagyon messze alszok az ablaktól és mások pedig az ablakkal szembe. Azért szeretném tudni, hogy mi vonzza őket, mert meg akarok szabadulni ezektől, vagy változtatni rajta.

2016. júl. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Legfőképpen a testhő, azért találnak meg sötétben is. Érdekes a kérdésed, mert nálunk a családba hasonló a helyzet, a kisebbik lányomat találja meg állandóan.
2016. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szegény :\
2016. júl. 29. 14:48
 3/4 anonim válasza:
Cukros víz. Készíts cukoroldatos csapdát.
2016. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomimi2 válasza:
Vegyél falra ragasztható légycsapdát, szerintem a szúnyog is rá megy. De ha nem működik, akkor csukd be a ablakot,(ha szúnyoghálós akkor nem kell) és fújd tele a szobát chemotoxal. Elvileg a chemotox még az "elbújt" szúnyogokat is megöli (hogy mennyi igaz belőle nem tudom). Remélem sikerül megoldani.
2016. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!