Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen fajta pók ez?

Milyen fajta pók ez?

Figyelt kérdés

Kijött napozni a teraszra vagy nem tudom, de a frászt hozta rám akkora volt. Csíp? Harap? Veszélyes?


[link]



2017. jan. 6. 19:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem kékpettyessivatagirókafejűhollótestűparasztpók egyébként ugat és megkarmol de nem bánt
2017. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megmondani, hogy pontosan milyen pók ez, de én is valamilyen farkaspók félére tippelek.

A szongáriai függőleges lyukakat ás a földbe (kb 20-40cm mélyet), szóval ha ilyet látsz akkor ne nagyon nyúlkálj bele, mert erőset mar, ráadásul szívritmust szabályozó anyag van a mérgében. Nem hiszem, hogy meghalsz tőle, de biztosan nem kellemes, vigyázz, hogy a háziállatok, kisgyerekek (ha vannak) ne menjenek a közelébe.


(Egyébként a kép alapján nem igazán lehet eldönteni, hogy mekkora.)

2017. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!