Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy kisebb Szürke Lóhangya...

Van egy kisebb Szürke Lóhangya kolóniám, műanyag dobozban tartom őket, viszont ötletem sincs mit adjak nekik kajcsit, a cukros vizet elszürcsölik de azt olvastam ezek a husit szeretik igazán. Milyen rovart/bogarat ajánlotok?

Figyelt kérdés
verőköltő poloskával próbálkoztam de nem igazán mutattak érdeklődést a bogárka iránt, vagy lehet csak nem éhesek ? Továbbá a nedvesítőhöz valamiért minden áron be akarnak jutni az miért van ? Vizet kaptak nem értem mi van azon a nedvesítő szivacson hogy így akarják.

2017. márc. 23. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes hust adj nekik apro darabokban. Lehetoleg fottet mert ha nyerset adsz teged is felzabalnak egy ido utan :D
2017. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mézet és proteint.

A méz helyettesíthető cukorral, azonban a mézben több a vitamin, főleg a vegyesben. Ez a mindennapi energia miatt szükséges nekik, úgyhogy a víz után ez a legfontosabb. (lehet mézes víz és cukrosvíz is. könnyebben elfogyasztják, viszont az napok alatt penészedik, még gyakrabb cserét igényel)


protein - legjobb eleségállat feldarabolva, hogy hozzáférjenek a lágyabb részekhez. háztartási húsok általában homogénebbek, kevesebb minden van bennük, ezért nem olyan jók mint az eleségállatok (mert pl csak a csirke melléből van, a csótányba meg van fej, tor és potroh, mindenféle finomsággal)

eleségállatok: lisztkukac, csokicsótány, gyászbogár lárva, szöcske, stbstb..


[link]

2017. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nedvesítő szivacshoz valszeg azért akarnak bebújni, mert frissen vannak betelepítve, vagy stressz éri őket, és megpróbálnak elbújni, befúrni magukat ahova lehet. Sötét, nyugodt helyen tartsd a formicáriumot, és vigyázz velük, mert a vattával lezárt nyílásokat simán kirágják ha vannak náluk majorok. Nemtom miből van a nedvesítőd, de azt is előfordulhat, hogy szétrágják majd.
2017. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Y-tongot is szétrágják
2017. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!