Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy birom úgy a hangyabolyt...

Hogy birom úgy a hangyabolyt felásni, hogy megtaláljam benne a királynőt?

Figyelt kérdés
Eddig csak további járatokat találtam és ha tovább ástam el is vesztettem őket. Bármi tipp?

2017. ápr. 30. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Miért teszed tönkre a bolyt? Nem tudom mi a célod a királynővel, de szerintem nem lehet megtalálni felásással, mert ha ki is ásod elveszik a nagy földben vagy megnyomod, nagyobb kárt teszel vele. Rajzáskor egyszerűbben találsz.
2017. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Istenem! De nagy az Isten állatkertje!
2017. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
a hangya nem védett, viszont a kolonia, vagyis a hangyaboly védett! hagyd öket békén
2017. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy védett. Nem okoztam kárt, csak kis járatokat találtam eddig. Akkor megvárom a nyár végét. Vagy veszek: találtam egy oldalt, ahol lehet venni.
2017. ápr. 30. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én innen vettem egy kolóniát annó. Egész különleges fajok is vannak, amiket magamtól nem is láttam még azelőtt :O :) [link]
2017. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!