Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Még gyermekkoromban egyszer arra ébredtem hogy egy bazi nagy koronás keresztes pók a fejemen mászik. Azóta valahogy ha egyet meglátok annak kampec.

A minap olvastam hogy évente nyolc pókot eszünk meg álmunkban.

Ha ez igaz akkor a nyolclábú terroristák elől hermetikusan elzárom a szobát. :DDD

Szóval tényleg igaz, vagy csak riogatják a népet a neten?

Olyanok válaszát várom akik tudják hogy igaz vagy sem.

Előre is köszi. :)



2017. máj. 14. 11:57
1 2
 11/17 anonim válasza:
42%
Nem tudom kit zabálnának fel a pókok de egyrészt te nem azért ölöd meg a pókot mert éhes vagy hanem mert megteheted és "csak úgy". Másrészt meg ezzel bizonyítottad be hogy nem vagy különb egy ösztönlénytől, tehát nincs több eszed mint egy póknak és nincs lelkiismereted. Az emberek mindent elpusztítanak maguk körül, állatokat, erdőket, mert hatalmuk van rá és lényegtelen hogy mit ölsz meg.. kedvtelésből ölsz és ez a legundorítóbb dolog szerintem. Meg mi az hogy a hasznodra válik? Ha nem válik a hasznodra megölheted? Nem azért van a föld és az összes élőlény hogy a te hasznodra vagy a mi hasznunkra legyen.. ennyi. Lehet hogy csak egy pók de én akkor is sajnálom őket.
2017. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nehogy azt hidd, hogy tarantulák másznak le a torkodon. Nagyon kis méretű pók ha eltéved és éppen a nyitott szád felé veszi az irányt, akkor megesik, hogy lenyeled. Én a szekrényben lévő Boogiemantől félnék.
2017. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én rettegek a pókoktól. OLyan szinten, hogyha egy-két póknál többet látok egyszerre, elsírom magamat. A legkisebb póktól is halálosan félek. A képen lévő pókoktól is. Nem tudom mitől alakult ki, de nagyon súlyos.

Én nem merek pókot ölni. Kétszer kaptam el pókot. De megkérem a szüleimet rá...Minden alaklommal szörnyen nagy lelkiismeret furdalásom van emiatt. Mikor gyerek voltam és kidobták az ablakon, mindig kérdezgettem, hogy "ugye jól van?"

2017. máj. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

[link]


Megnyugodhattok. :)

2017. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mit irogattok? Már rég megválaszoltam. :D
2017. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mert ha nem erősítik meg ezt az állítást húszan, akkor nem is igaz. Egyébként meg zöld pacsik reményében gondolom.
2017. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mindenkinek ment a zöld :D ;)
2017. máj. 30. 20:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!