Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet előcsalogatni...

Hogyan lehet előcsalogatni egy legyet?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Fénnyel. Én mindig így szoktam kiirányítani a lakásból, higiénikusabb, mint odabent agyoncsapni. Elsötétítem az egész lakást, és csak egy helyen kapcsolom fel a villanyt, oda átrepül, aztán felkapcsolom egy helyiséggel közelebb a bejárati ajtóhoz, és lekapcsolom, ahol addig volt, akkor oda megy át, majd így egészen az előszobáig, majd a végén felkapcsolom a teraszon az égőt, lekapcsolom az előszobában is, és már repül is ki szépen a szabadba.
2017. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
:) igen valóban fénnyel is működhet. Dr azért eléggé mosolygok ezen most.. Nincs az az Isten, hogy en nekialljak szivatni magam egy legy kedvéért... Vezesse körbe a lakásom a joeg.. Általában szolok a macskámnak hogy "hol a légy" 3 p alatt nincs legy. Persze akinek nincs macskája annak marad a lakáson való korbevezetes (bocs meg mindig poén mert ha nem lenne macskám megcsapkodnam legycsapoval es ennyi) nehogy nekem valaki jöjjön azzal a dumával hogy szegeny legyek.. :)
2017. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én undorodom a legyektől, semmi kedvem csapkodni. Brr. A macskám meg csak a konzervre indul be, légyre nem.
2017. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na úgy néz ki, ez nem légy. Fényre nem jön elő. Csak néha-néha serceg. De fogalmam sincs hol lehet. először felém repült, alig tudtam elhúzni a fejem. Annyit láttam, hogy nagy és fekete. Azt hittem bögöcs, de nem az lesz. Valahová elbújt. De így el nem alszom... :S
2017. jún. 22. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami bogár lesz az. Nem fog bántani, aludj nyugodtan! Esetleg nyisd ki az ablakot, hátha kirepül!
2017. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Vagy bejön egy bögöcs. :D

2017. jún. 22. 23:34
 7/7 anonim válasza:
40%

:) az en macskám imádja. Vadaszoszton, na.. :) leszed bmit.

Sztem is aludj. Lehet egy nagy moly vagy valami. Tévé nincs a helysegbe? En ha besotetitek es megy a teve előjön ra az összes dog.

2017. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!