Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szerintetek ha pl megiszok...

Szerintetek ha pl megiszok féliter házi pálinkát és egy szunyog ellkezdi szivni a vérem lehet részeg?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utánad lévő akit megcsíp az lesz bekoccintva akkor.
2017. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

#3: Csak a nőstény szúnyog szív vért. Ezt még a Tüskevárból tanultam, de tényleg így van.


Ami a kérdést illeti, passz, de gondolom, valamit tud rá hatni, bár ki nem számolom a véralkoholszintet :)

2017. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha beosztással és ésszel élsz és kb. csak egy hét alatt iszod meg a fél liternyi szíverősítőt, akkor talán megúszod, hogy otthon téged is lecsapjanak. Ha egyszerre iszod meg, akkor talán még lesz időd észlelni, cikcakban repül-e a vérszívó, keresztben állnak-e az összetett szemei és csuklik-e.

Bár szerintem fél liternyit benyakalsz úgy egy órán belül, akkor a fehér egerek és a féldelírium mellett a legkisebb problémád lesz, berúg-e szúnyog és ha igen, túléli-e a te önkéntes véradásod.

Sok rovar 8pl. darázs) bőven kibír akkora alkoholszintet, ami pl. az elfogyasztott gyümölcs erjedése okoz a szervezetében. Sőt!

Muslicáknál --kutatások szerint-- még az alkoholfüggőség is kialakulhat.

Lehet, hogy a szúnyog is lerészegedhet, nem pusztul bele.

De ha láttál már berúgott emlőst, vagy madarat! hát, az nem semmi! :))

https://www.youtube.com/watch?v=Ha9wLl11a7g

2017. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SóMisi válasza:
100%
Há nehogy má, ne pocsékold rá!
2017. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Gratula, én nem tudom a választ, de ha leészegedik a szúnyog akkor hajrá, mert csak a lány szúnyogok szívnak vért, hogy a pici szúnyogok jól ellegyenek...:DDD
2017. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A szúnyog agyi rendszere másképp működik a hatása még ha van is az agyára, az észrevehetetlen szemmel láthatóan hiszen magától a vértől is megváltzik a repülő képessége.
2017. júl. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!