Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár?

Ez milyen bogár?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja ez milyen bogár? Nem olyan régen jelentek meg a lakásban. Csípnek is. 3.emeleti tömblakás. Mik ezek? [link]

2018. ápr. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze csak egy tipp mert homályos a kép... de hasonlít :)
2018. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb mekkora?

Az alakja a svábbogárra(konyhai csótányra) emlékeztet

2018. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Határozottan valamilyen zsuzsok. Nézzétek át az élelmiszereket, főleg a magvakat (rizs, búza, kukorica, madáreleség, stb..).
2018. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen zsuzsok, nem csótány, ne aggódj. Nekünk is volt, eleinte csak egy kettőt láttunk itt ott, majd egyre több volt a falakon. Kipakoltam a kajákat, és nekem a babban voltak, de a biztonság kedvéért minden bontott gabona és magfélét kidobtam (liszt, műzli, rizs, gabonapehely, búzadara, bab, lencse, minden növényi eredetű termésfélét) aztán teljesen eltüntek. Betegségeket nem terjeszt, és nem veszélyes csak ugye senki se akar bogarakat a lakásba
2018. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonló amit küldtetek de ennek nem 1 csápos szerű van előrefelé hanem kettő. Csípnek is.
2018. ápr. 4. 06:36
 7/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Egy ormánya (lényegében feje) van, a másik amit látsz a képen, az csak az árnyéka. A két kisebb a csápjai, az pedig a zsuzsokoknál is ilyen.
2018. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!