Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szúnyogok írtására 20x20m-es...

Szúnyogok írtására 20x20m-es udvarba (tuják, fű, állat nincs) milyen permetszert tudtok?

Figyelt kérdés
Olyan ami jelenleg a leghatekonyabban irtja őket, mert szó szerint élvezhetetlenné teszik az ingatlan kinti tartózkodását. Az ára nem számít.

2018. máj. 28. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ekkora területen szerintem nem nagyon lehet hatékonyan védekezni
2018. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ekkora teruleten? A strandokon a turisztikai helyeken is letezik valamilyen szer ami nagyon hatrkonyan kiirtja.

Van egy makita motoros permetezom azzal szeretnem,ha kell hetente korbefujni az udvart.

2018. máj. 28. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy nincs nagyon olyan körülmény ami termelné, ott tartaná őket. Szóval nyilvánvaló, hogy úgy jönnek a szomszédoktól. Le lehet permetezni, de nem lesz hosszú hatása. Inkább a távoltartás lehet a megoldás, valami füstölő, fáklya, ilyesmi.

Én például kicsivel nagyobb telken gyümölcsözök. Megállás nélkül permetezem, mégis csupa tetű minden. Pedig az nem is repül, de rajtam kívül senki se foglalkozik vele a szomszédok közül...de pont így vagyok a rágcsálókkal is

2018. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és pl lehet hatékonyan védekezni természetes módon is. körbe kell ültetni a telket levendulával és teleaggatni mindent muskátlis kaspóval. Állítólag ez segít, már 3 centisek a levenduláim :D

(az első voltam)

2018. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

100 meteres korzetben nincs ingatlan se szomszed. Viszont ket eve az egyik 100 meterre levo szomszed teheneket letesitett es azota megsokasodtak meg ilyen apro kis legyek is amik csipnek. Rendkivul bosszanto mert ellehetetlenitik az ingatlanban valo lakhatast. Valami hatekonyat szeretnek mert az ilyen citromfu ultetes es borsmentarol en is olvastam de valahogy ekkora urvarban nem hiszek ezek hatekonysagaban.


Amivel az onkormanyzatok szoktak permetelni oket annak a szernek jo lenne tudni a nevet.. ma 2018ban nem hiszem el h nincs irtoszer.

2018. máj. 28. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Deltametrin, Permertin, vagy valami egyéb piretroin alapú szer. Mivel nem szelektív, nem biztos, hogy bármilyen magánszemély számára elérhető, de szerintem ezen a vonalon érdemes elkezdeni keresgélni.
2018. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Isten vagy!!
2018. máj. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!