Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csiphetett meg?

Mi csiphetett meg?

Figyelt kérdés
Egyik naprol a masikra lett rajtam 5 csipes... Eddig nem volt semmi. Szunyogera hasonlit de az megcsipne egy ejszaka alatt 5x? Egyebkent a kezemen vannak a csipesek meg egy az ujjamon. Katicara is gyanakszom mert az most eleg sok van. Kenem fenistillel hogy minel hamarabb elmuljon. Nem szeretnek igy emberek koze menni... Valakinek valamk tippje?
2018. nov. 1. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es nem igazan viszketnek a csipesek.
2018. nov. 1. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka történt, lehet ágyi poloska. Ha következő éjjel is előfordul, nagyon valószínű.

Ha többet nem jelentkezik, megúsztad!

2018. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogy kerulhetne ide agyipoloska a semmibol? Nem is voltunk sehol.
2018. nov. 1. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy mégsem az! Nekem ez a legnagyobb félelmem, hogy egyszer hozzánk is beköltözik...

Képes bármivel bejutni a lakásba. Egy új bútor, egy fentről kirázott rongy, egy nagy bevásárlás stb.

Jobb félni, mint megijedni. Nézz utána a neten. Itt is találtam már ilyen problémával küszködőt. Képet is tett fel. De reméljük, mégsem poloska! Pár nap alatt úgyis kiderül. Sok szerencsét!

2018. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!