Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloska a szobában, segítetset...

Poloska a szobában, segítetsetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Elbújt egy kis rohadt poloska a szobámban, bogárfóbiás vagyok, és tegnap óta nyugtalanabbul aludtam mert elbújt valahol... Nagyon idegesít, S.O.S mivel csalhatom elő mielőtt befészkel valahová? Mezei poloskának néztem először de csak reptében láptam. Mit tegyek?

2018. nov. 6. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Az is lehet hogy megdöglött. Ha ég a villany odabenn és nem röpköd akkor sz>rd le. Még csak nem is undi mint egy pók. xd
2018. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Nyugi,ha olyan helyen laksz sokkal ijesztőbb pókokat is látni fogsz.


Esetleg bogárirtó szakember segíthet.

2018. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már kiszáradt
2018. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szekrény alatt nézted már?

Én ott találtam rá egyre véletlenül porszívózás közben... Mielőtt bármit tehettem volna, felszippantotta a cső, hát egész porszívózás alatt terjengett az a jellegzetes bűz 😩

2018. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Menj el valamelyik barkácsáruházba vagy az IKEA-ba, ott lehet kapni jó nagy műanyag ládákat. Vegyél vagy négyet-ötöt, mert szükség lesz rá.


Aztán vegyél egy időzítős konnektort is. Azt is kapsz a barkácsáruházban. Meg egy olcsó hajszárítót.


Rakd szét a ládákat nagyjából egyenletesen a szobában.


Az időzítőkapcsolóval dugd bele a konnektorba hajszárítót, és állítsd be tetszés szerint egy órára, félórára, hogy akkor kapcsoljon be.


A dobozokat töltsd csurig szuperbenzinnel, tedd le a közelükben a hajszárítót. Zárd be a lakást, és sétálj el megnézni egy jó filmet.


Mire hazaérsz, garantáltan nem lesz poloska. Vagyis izé. Mire visszaérsz. Hazaérésről nemigen beszélhetünk. Előny viszont, hogy a szomszédoktól is megszabadulsz.

2018. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Uhh, megértelek, szintén irtózom tőlük.

Befészkelni nem fog, elvégre egymaga van (remélhetőleg :D ), legfeljebb elbújna hogy kiteleljen, és ha csendes a szoba, te pedig nagyon figyelsz az apró zörrenésekre, hallani fogod, merre van.

Amitől felélénkülnek: fény, meleg, elő fog jönni az, sőt talán már elő is jött és meg is fogtad, mióta kiírtad a kérdést :)

(bogárfóbiásként egy huzatos, poloskákkal megátkozott irodában vagyok napi tíz órát, és ahogy beindult elkezdtünk fűteni a klímával, ezeknek mindegy volt, hogy éjfél van és odakint majdnem fagy, olyan partit csaptak az ablaknál hogy zengett a ház - a káromkodásomtól, míg összefogdostam őket hogy eltüntessem, amit lehet, ami nálam előrelépés, mert már csak néhány hetente túl sok után jön rám a sikítófrász tőlük és pánikolok be attól, hogy rajtam vannak)

2018. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5:

xDDDDD Na de kérem, egy nyamvadt kis pöte bogár miatt ennyi hajcihő?! xD

2018. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért rovarirtót nem hívok 1 poloska miatt, de amúgy köszi a válaszokat! Elbújt a radiátorban, remélem odasül... De elérni meg nem érem el, de már egy ideje nem hallom. És az a válasz hogy:Ha olyan helyen laksz sokkal durvább pókokat fogsz látni...



Kertvárosban lakom, láttam már néhány hatalmas undi pókot :D

2018. nov. 7. 14:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Na meglett... Előjött, és megfogtam egy zsepivel és megöltem :) Végre...
2018. nov. 7. 16:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megfogtad egy zsepivel már ki is rakhattad volna nagy lány. ;)
2018. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!