Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudom az ezüstös...

Hogyan tudom az ezüstös oikkelykét távol tartani a szobámtól?

Figyelt kérdés
esetleg az segithet ha levendula illoolajat csepegtetek az ajtó álatti reszhez és az ablakhoz, mert elvileg utálják az erős illatokat, mindemellett szellőztetek hogy ne legyen pára mert azt szeretik. szerintem elszaporodtak nálunk valahol mert egyre többel találkozom, segítsetek

2019. júl. 4. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért zavar?
2019. júl. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi az az oikkelyke?
2019. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pikkelyke :)

Ha már zavaró a mennyiség, nincs más mód, kezdd el az egyedeket irtani, egyszer csak elfogynak. Nem tudom, hogy rovarirtó (fújós) hatásos-e rájuk, megfogni elég nehéz.

Ha sok van, nem betévedt egyedekről van szó, hanem biztosan ott raktak petét nálatok. Minden egyes darabot próbálj elfogni, csak meggyérülnek.

2019. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jó kis takarító brigád...
2019. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 3-as, 2-es igen elírtam,pikkelyke, egyébként azt csinálom hogyha látok agyonnyomom, ha a falon van akkor egy könyvvel ha a földön akkor eltaposom, láttam miniket is azokat még ujjal is összenyomom nem érdekel csak ritkuljanak és tűnjenek el a házból
2019. júl. 4. 17:28
 6/8 anonim válasza:
Rovarirtó hangyaírtó spray a fal mellé fújva végig egy darabig hatásos.
2019. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú tavaly nyáron mennyit szenvedtem velük!

Még arra is képes voltam, hogy a szobámnak minden apró rését betömítsem Mesterrel 😂

Ugyanannyira irtózom tőlük, mint a pókoktól, hiába nem bántanak.

Szóóval tapasztalatból: Bio Kill, Insecticide 2000, ezek mind nagyon szuperek ellenük! A réseket fújd végig rendszeresen.

2019. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
minden rést sziloplasztal(gőzom sincs hogy írják helyesen) betömítettünk, a padlo es fal között mindegyiket az ablak körül és rendszeresen szellőztetek és többet takarítok és így talán nem tudnak és nem is akarnakbeférkőzni ide, aki meg betéved azt ha észreveszem egyből agyon is nyomom
2019. júl. 8. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!