Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miféle rovar ez?

Miféle rovar ez?

Figyelt kérdés

Regebben nem talalkoztam ilyenekkel, mostanaban viszont egyre surubben. Kb ugy nez ki mint a szunyog, miniaturben, de megsem az. Sokkal gyorsabb, nem zümmög mint a nagyok, es a csipese is eroteljesebb, szinte belenyilal a fajdalom. Volt, hogy a nagy melegben nem tudtam kitakarozva felmeztelen aludninezektol a dogoktol, ha csak a labam szara van kint megtalaljak es mar csipnek is, de a hatamat kedvelik a legjobban. Egy honapja 1 egesz flakon merget fujtam be hajnali 1 korul, h kinyirja mindet, es most mar megint van beloluk, pedig van szunyoghalo az ablakon... komolyan regen nem emlekszem h lettek volna ilyenek, vagy legalabbis ilyen mennyisegben. Aki szinten jart mar igy, vagy ert hozza, mondja mar meg mifele rovar ez, ha hajnali 2 korul szidom oket, legalabb a neven tudjam azt tenni :) (amig ezt irtam, kettot sikerult lecsapnom, itt egy fenykep is, nem valami jo, hatha segit)


[link]



#rovar #fájdalom #kisszunyog
2019. júl. 17. 17:40
 1/2 Feketeruhasember ***** válasza:
Talán ha jobb képet tettél volna fel akkor valaki írt volna. Semmi nem látszik
2019. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 oufdh válasza:
Lehet hogy ágyi poloska ( de nem vagyok szakértő)
2019. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!