Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az ágyi poloska csípése...

Az ágyi poloska csípése mindenképp viszket?

Figyelt kérdés

Idegen helyen aludtam, s reggel, öltözködés közben vettem észre három pici piros puklit a combomon, egy sorban, nagyjából 10 centiméterre az ágyékomtól.

Ami miatt bizonytalan vagyok, az az, hogy nem biztos, hogy nem volt ott már korábban is, továbba jelent már meg hasonló pötty a combomon, egy-egy borotválkozást követő napon, azok viszont nem voltak sorban.

Egyáltalán nem viszketnek, ha megpiszkálom őket sem.



2019. júl. 21. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nalunk sajnos jelenség volt egy használt könyv miatt.. nem mindegyik viszket .. javaslom hogy nezd meg az illető bőrét mert ha náluk aludtál és poloska gyanú van akkor a bőrén kellen hogy legyenek nyomok . Hozzáteszem a nőkön több a csípés mint a férfiakon . Ha egy házaspár egy ágyban alszik és fertőzött a lakás általában a nőkön több csípés jelenik meg a kevesebb szőr miatt. Ha ne adj isten poloska van a háttérben fordulj hozzám bizalommal . 1 hónapig keserítettek meg az életemet . Ebből 3 hétig nem.tudtam miaz és már majd bele őrültem abba hogy nem tudom mi az és egy ártatlan régi könyv állt a háttérben amit az egyik ismerősömtől kaptam.kölcsön.
2019. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!