Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátomat miért nem zavarja,...

Barátomat miért nem zavarja, h az anyja lesz.r.a?

Figyelt kérdés

Röviden: barátom még otthon lakik, külföldön volt 3 évig, de a vírus miatt hazajött, így érthető h otthon lakik.

Anyukája nem teljesen 100-as, voltak mentális bajok.

Egyrészt van, amikor nem akar rá főzni, oké, nem kötelező, de a saját gyereke, könyörgöm, nem bírálni akarom, de na...Mesélte, hogy középsikola alatt sose kelt fel az anyukája, ritkán bárta otthon meleg ebéd stb.

Apukája nincs velük.

Tegnap nálam aludt, jelenleg otthonról dolgozik online, elaludtunk, és egy órával később ment haza, az anyukája fel se hívta, h hol van, mi van vele stb.

Nekem ez nagyon durva, hogy ennyire nem érdekli egy szülőt a saját gyereke..

De ami durvább, a barátomat is kérdeztem, és azt mondja nem zavarja, megszokta. Erre mindig azt mondom neki, hogy direkt védi.

Az mondja nem, de minek panaszkodjon?

Én meg azt szoktam mondani, hogy ha az én anyukám lenne ilyen tuti szóvátenném.

Azt mondja ő nem, úgyse tudja megváltoztatni.

Nekem ez olyan furcsa..


2020. jún. 24. 09:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Én lennék a helyébe a mostani családom helyett
2020. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Rodi91 ***** válasza:
89%

Ha felnőtt ember,akkor miért kéne rá főzzön az anyja,meg minek hívogassa,mert egy órával később ment haza? Nem 10 éves...


Persze,ha gyerekkorában is ilyen volt az szomorú,de valóban nincs értelme ezen keseregnie. Legyen boldog felnőtt élete!

2020. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
3 évet élt külföldön, felnőtt ember, miért hivogassa az anyja 1 óra késés miatt. A párod is tudna főzni, ha az anyjának nincs kedve, hát ez van, nem látom azt a hatalmas problémát, hogy egy felnőtt, jülönálló férfit miért kéne pesztrálni.
2020. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem első alkalom, volt olyan h azt igérte szombaton megy haza este, de nálam aludt és csak vasárnap este ment haza... nem igaz, h nem vette észre h 24 órája nincs ott a gyereke?
2020. jún. 24. 09:33
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Tudod nem minden szülő mindenlében kanál. Nem gyerekről van szó, hogy szólnia kelljen, hogy kimarad. A szülőnek se kell aggódni, ha nem alszik otthon a felnőtt gyereke. Inkább csak egymás mellett élnek.

Amikor anyósoméknál laktunk átmenetileg ő addig nem tudott aludni, míg haza nem értünk, legyen az este 10 vagy hajnali 4. Nagyon aggódós, lehet neked erre van igényed, de egy felnőtt embernek nem . Valószínűleg legszívesebben külön lakna, de csak anyagi okokból van otthon.

2020. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Anyukám is ilyen, addig nem alszik el, amíg haza nem értünk.
2020. jún. 24. 09:45
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne sértődj meg, de szerintem akkor inkább anyukáddal van probléma, meg azzal, ahogy te felnőttél. A majomszeretet sosem jó. Értem, hogy neked ez a normális, de a valóságban, az a normális, hogy a felnőtt fiáért/lányáért már nem aggódik annyira egy anya, hogy ébren megvárja....
2020. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Teged ez pontosan miert zavar?

Megvaltoztatni ugysem fogod, akkor meg miert kell feszultseget szitani kettejuk kozott?

Elkepzelem, hogy az anyja nem fozott semmit, na bumm, te meg szitod a feszultseget, szidod az anyjat nonstop, most ez miert jo neked?

Ami kettejuk kozott van, az rajuk tartozik, nem mondom hogy ez igy ahogy van tokeletes, de vannak olyan narcisztikus, bantalmazo szulok (nem is kevesen), akik mellett az emlitett egyaltalan nem a durva kategoria.

2020. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Te sokkal idegesítőbb vagy mint az anyja.
2020. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Te hány éves vagy? Elvárod, hogy az anyád főzzön rád kötelező jelleggel?

Van ahol működik a munkamegosztás és nem konyhagépnek tekintik az anyukákat. Elég szomorú ha te másképp látod a dolgot. Felnőtt emberre nem főzni.. mekkora szégyen.

2020. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!