Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyukája egyre inkább...

Lisa39 kérdése:

Párom anyukája egyre inkább nem kedvel,se engem,se a kislányom. Ritkán találkozunk,viszont páromat nagyon befolyásolja. Szerintetek kellene aggódnom??

Figyelt kérdés

#Anyós nem kedvel
2020. júl. 19. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A másik kérdésed alapján+ ez a kérdésed maga az egész kapcsolatotokkal szerintem komoly problémák vannak..
2020. júl. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Úgy is van élet, ha nem kedvel.Nem tudsz mit tenni.Akit lehet táncba vinni el is viszik sajnos.Engem sem kedvelt és a lány unokát sem.Pedig tiszteltem mindíg.Majdnem elválasztott minket egymástól a volt anyósom.Arra biztatta a fiát, hogy nősüljön újra és költözzön oda.Csak azért, mert ő egyedül maradt.Meghalt az após.Férjemnek elmagyaráztam, hogy a jövő itt van a lányát kell felnevelni.Az anyja az a múlt, él addig amíg.
2020. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nem reszketnék egy férfi miatt sem.
2020. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ha a parod szeret akkor nem tudja ellened forditani
2020. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félsz?
2020. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyermek érkezésének tervezése előtt gondolom nem biztosítottad be magad/magatokat anyagilag szükség esetére...


Túl sok okos ötletem egyelőre nincs - legfeljebb annyi, hogy valamilyen jogi szakértőhöz fordulhatsz.


Esetleg a családsegítő szolgálat tud valamit tenni ebben az esetben.

2020. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!