Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A lányos apák, mivel tesztelik...

A lányos apák, mivel tesztelik lányuk párját?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 06:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
9, ha előállnál a játékszabályaiddal meg a következményekkel, felállnék és otthgaynálak. Gyerekedként is.
2020. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 striga ***** válasza:
94%
Apum nem tesztelte. A jelenlegi párom volt az első fiú, akit bemutattam neki. Normális dolgokról beszéltek, sőt, az első alkalom után megkérte a barátomat, hogy tegezze. Apum nagyon megvan barátkozva vele. Nem találkozom vele sokat, amúgy, mert el vannak válva a szüleim, lehet ezért lazább, na meg már én sem vagyok 16 éves, hogy aggódjon annyira :) 23/L
2020. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
A világon semmivel... miért is kellene beleugatnom a lányom magánéletébe???
2020. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
"Tiszteletem minden apukànak aki ide kommentelt :)" Az első kettő troll, még barátnőjük sincsen...
2020. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem igazából is van lányom vagy három is.

Egyszer úgyis megkérdezik, mit gondolok én a pasiról.

Akkor elmondom, úgy, ahogy gondolom.

Mi mást?



A legnagyobb már férjnél van. Amikor először találkoztunk, valami hamburgeresnél, és azon filóztam, hogy gluténmentes-e a túrós-málnas izé, mert olyan érzékenysége derült ki.

Rögtön arról kezdett beszélni, hogy ez neki is gond, hogy óvatosan kell főznie a lányomnak, mostanában próbálgatja a rizslisztet.

Ez meggyőző volt.

2020. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem anyám "teszteli", ami alatt azt értem, hogy ahogy lehet, próbálja elüldözni mellőlem, ahogy csak lehet, nem is véletlen, bevezettem a fél éves szabályt, hogy ha ezt a fél évet nem éli túl a kettőnk dolga, nem is viszem haza.
2020. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Másik oldalról írok. Van azért teszt csak rafináltan,levettem pár beszélgetésből hogy probálnak tesztelni.
2020. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%

Én végre örülnek ha az enyémnek lenne párja,már husz mult azt se fiuja nem volt és még fiuval se volt kérdezem hogy van ez?

Szerintetek ez normális vagy beteg szegény kis lány?

El kellene vinem egy szakrendelésre

2020. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

22 vagyok, szerintem sem normális ez.


De sajnos egyre gyakoribb. Egy hónapja egy kedves ismerősöm megkért, hogy szűztelenítsem a lányát, mert még csak most lett pasija 16 évesen, és nem akarják, hogy a fiúnak kelljen vele szenvedni.


Még pénzt is adott volna, de ismerőstől nem fogadom el. Másoknál is voltam már, ott ennyi a tarifa.


E legdurvább eddig egy harminc éves semmire kellő vénlány volt, aki nem akart párkapcsolatot vagy különköltözi. Neki is csak egy kis önbizalom kellett. Pár alkalommal foglalkoztam vele, aztán hamarosan be is pasizott, mostmár terhes az első gyerekükkel.

2020. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#21

Te konzum fiú vagy?

2020. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!