Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Örülsz párod szülei ajándékána...

Örülsz párod szülei ajándékának,tetszik?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik megmondtad vagy csendben örültél hogy egyáltalán kaptál? Itt olyanokra gondolok ahol évek óta együtt vannak,együtt is élnek.

2020. dec. 26. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Tökéletes örülök
Nagyon elkeseredtem
Vita is volt..
49 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Karácsonyi köszöntést se kapunk tőlük, nemhogy ajándékot.
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Teát, desszertet, vicces zoknit kaptunk. Mindig közös ajándék van. Amúgy mindennek örülünk ami nem sértő valamilyen módon. Mivel jó a kapcsolat, ezért nyilván nem kapunk ilyet.
2020. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem kaptam semmit a pàromtól. Úgy êrzem,hogy a fas.zom kivan vele A gyerek kori âlmat valora valtottam két napja. Anyam nem vett semmit apam meg sosem volt.
2020. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Én egy fürdőszobai szőnyeg szetett kaptam nagyon örültem neki mert volt hozzá a wc ülőkére is ilyen szőrmés huzat😄 aztán kaptam 2-3 db ruhát és egy házi áldás képet

Rengeteget segítettek nekünk az életünk során nagyon jó fejek

2020. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan, milyen ember az, aki ajándékon képes veszekedni?? (szavazás)
2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért van amikor lehet vitázni. Mikor ezerszer elmondom hogy ne vegyen meg valamit, és mit vehet helyette, de direkt nem tartja tiszteletben és azt veszi a gyerekemnek amit megtiltottam. Sokadjára. Pedig minden egyes alkalommal elmondtam, hogy ezt amit vett nem fogjuk használni. Utána még kamuzik is hogy csak ilyen volt a boltban, vagy hogy jó lesz az is mit kényeskedem. Na ettől ki tudok borulni.
2020. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
OK, ez más. Itt nem a te ajándékodról van szó, hanem gyereknevelési kérdésről.
2020. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én kaptam egy jó használható számomra az én igényeimnek megfelelő kis csomagot nem kell nagy dologra gondolni meg ez mellé egy baromi haszontalan és kellemetlen valamit mindegy mi a lényeg hogy.. Mivel örültem hogy legalább minden ünnepkor +szüli/név-napon gondolnak rám nem kezdtem el mondani a bajom mert oké örülök de bosszant hogy minden 2.alkalommal van valami totál random GICCS ajándékom ami porfogó. Meg van minden 2.alkalommal valami jó.
2020. dec. 27. 00:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy én voltam a hülye mert a hó elején párom szülei rákérdeztek páromra mikor én nem voltam vele épp hogy minek örülnék. Aztán nem mondtam időbe hogy minek :D nem konkretizáltam! Így nem is azt kaptam..
2020. dec. 27. 00:34
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez tényleg számít? Felnőtt ember vagy..viselkedj is úgy.
2020. dec. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!