Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy apósomat...

Normális, hogy apósomat jobban kedvelem mint apámat?

Figyelt kérdés

Apám gyerekként rosszul bánt velem, sokszor vert és persze meg is látszott rajtam, ez mellett sokszor szidott is. Persze mióta elköltöztem nem tartom vele a kapcsolatot. Apósom viszont az ő ellentéte, mindig jó kapcsolatban voltunk, egy rossz szót nem tudok rá mondani. Viszont nem tudom, mennyire normális, hogy őt jobban szeretem mint a saját apámat?

26F



2021. szept. 19. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2021. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hogy merül fel benned, hogy normális?


Apád egy vadállat volt, még jó hogy utálod.

2021. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Engedjük már el végre ezeket a dogmákat, hogy egy szülőt / felnőtt gyereket mindig szeretni KELL.

Nem kell, mert nem mindenki szeretetre méltó. Aki bántott, kegyetlenkedett veled, lenézett, leszólt, azon mi szeretnivalót KELLENE találni?

Nehogy bűntudatod legyen amiatt, mert normálisan működsz. Minden jót, és nyugodtan merj örülni annak, hogy most már jó emberek vesznek körül.

2021. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Parom apja börtönben, byikcan o is jobban szereti az aposat, de anyámmal is tobbet beszel, mint a sajátjaval, sajnos a csaladodat nem valogathatod meg.
2021. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra az akkor az, ezt te tudod eldönteni.
2021. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Nem attól szereted Őket másképp, hogy milyen rokoni kapcsolatban álltok, hanem attól, ahogy viselkednek Veled.
2021. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, sőt érthető.
2021. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!