Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék, ha azzért, mert...

Sanyika21 kérdése:

Mit tehetnék, ha azzért, mert a lányával vagyok, az anyósom, és az apósom rendőrökkel fenyeget, mert a lányukkal vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat agyalok ezzeh, hogy mégis mi tévő legyek, de semmisem jutt eszembe, ezzért forrdultam ehezz az oldalhoz, hogy itt hátha kapni fogok rá választ. Nagyon szerettem a lányt, és már nem egyszer hívták rám a rendőröket, mert együtt vagyunk, és nagyon sok hülyeséget monndtak a rendőröknek, stb... pl:.(Elraboltam, Elszöktettem, Nem engedem hazza, stb..)., de ez minnd hazzugság, mert most is épp arra készülök, hogy ki utazzak hozzá külföldre, és ott lehessek vele pár napot, de nem tudom mi tévő legyek a szüleivel. Nagyon meg kösszönném, ha valaki tudna nekem segíteni. Megishálálnám, mert nagyon szerettem a lányt és nem akkarom elveszíteni, nagyon fonntos számomra, és neki is én, mert sok fájdalmon segítettük át egymást. Vagy, ha tudnátok valami, hivatalos személyt, (Rendőrt, Ügyvédett), vagy valakit, akivel tudnék erről beszélni. Előre is köszönöm! Még ha nem kapok váalaszt azt is. Mert megprobáltam. :/

2021. szept. 20. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyósod meg apósod van, akkor nyilván feleséged is. A zsaruk nem fogják elhurcolni a nejedet.
2021. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
1# após és anyósjelölt értsd jól.
2021. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Milyen jogon hívták rád őket? Esetleg te 40 éves vagy és a lány 12? Akkor van joguk. De nem hiszem,h ez áll fent! Hiába hívják ki őket, nem tudnak semmit csinálni, kivéve,ha az v hasonló van, amit az elején írtam, v bántod, stb.
2021. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Értettem, csak hülyét kapok tőle mikor a kamaszok játsszák az eszüket vele hogy nekik anyósuk-apósuk van. Ami a kérdést illeti: lehet hogy nem ok nélkül féltik a lányukat.
2021. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%
a gyakorisoknál ez másképp megy , de a többség pont iylen volt.
2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Hány évesek vagytok?
2021. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
XD
2021. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Sanyika21- ből valószinű 21 éves,a stílus egy roma srácot tükröz.Ebből arra következtetek hogy a lány 12-13 éves és Sanyika szerelmes lett.A szülők meg megvannak rémülve,féltik a kislányt.De ez csak feltételezés..
2021. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Sanszos... Én se örülnék ha egy felnőtt hasi kajtatna a gyerek után. a tökét letépném.
2021. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
*hapsi
2021. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!