Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem kínált meg az...

Miért nem kínált meg az Anyósom pálinkával?

Figyelt kérdés
Most a csajom vezetett aztán nme töltött nekem. Nem jöttünk ki valami jól meg jartam az anyósékhoz, nem mindig dolgoztam, aztan volt h anyosek tartottak el, ha ehes voltam kiszolgaltam magama hutobol, de baartnőm megengedte most meg az anyosomtol mar elkoltoztunk, de meg most sem szeret nagyon, tudom h van aplinkajuk, tudja h szeretem, mégsem toltött nekem egy kicsi pohárral sem.

#Anyós, Pálinka, lánya, unokája, családi összejövetel, hétvége, csak sört kaptam,
2022. jan. 5. 21:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas vagy, azt ugye tudod?
2022. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Az egyes már mindent leírt,ha ez igaz nagyon gáz rád nézve.
2022. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, igazan sokat segítettetek. Szerintem meg az anyósom abunkó, mert tudja, hogy szeretem de nem tölt pálinkát. De a ti véleményetek is vélemény persze.. Nem értem velem mi baj lenne. Szerintem minden lány anyukaja haragszik a lánya pasijara hisz megiscsak döngetem :D nem is tudom mit varok, de rossszul esett nyilván, hogy nem kínáltak meg pálinkával az anyósék.
2022. jan. 5. 21:09
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azért nem kínált meg, mert

1. Elfogyott.

2. Elfelejtette, eszébe sem jutott.

3. Reflexből azt hitte, hogy te vezetsz.



Ha ez ennyire megviselt, gyere hozzám, adok két lityó házipáleszt szívesen, mert egy csomót kaptam, de én nem iszom a pálinkát. Esetleg cserébe whiskeyt hozhatsz.

2022. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

#4


Na végre, köszönöm a választ, ezekre mondjuk pont nem gondoltam :D Lehet téynleg azthitte vezetek, mert mindig van palinkájuk :D


A Whisky nekem is első helyen áll, itthon ezt iszom én is neha :D


Hatha sikerul Whiskyre váltanod a pálinkát.

2022. jan. 5. 21:15
 6/45 anonim ***** válasza:
98%

Én pl. imádom a lányaim pasijait, és alkalmasint meg is kínálom őket.

Nyilván a nem újkeletű ellenszenvnek van valami oka. Netán az, hogy túlságosan is szereted a pálinkát... és nem kívánnak asszisztálni a piálásodhoz. Vagy egyszerűen csak irritálja őket, hogy a lányukat kvázi használati tárgyként kezeled. A fogalmazásod ("döngetem") arról árulkodik, hogy komolytalan a kapcsolat. Aki tiszteli és szereti párját, az nem fogalmaz így vele kapcsolatban. Egy szülő meg megérzi, ha a másik fél nem becsüli meg a gyerekét.

2022. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
6 Ez tényleg elgondolkodtató. Köszönöm a választ. Eleinte tényleg csak alkalminak terveztem a csajjal. Rövid leszek , úgy volt h nem lesznek otthon a csaj szulei, ezert naluk talalkoztunk ismerkedo fazisban, de hazajottek, mert nem volt nyitva, ahoav emnniakartak és a konyhaban meglattak boxerbe igy indult a kapcsolatunk :D
2022. jan. 5. 21:19
 8/45 anonim ***** válasza:
86%

:D


Figyu, :D, az előbb törölték a másik trollkérdésed, mndjárt megy ez is a levesbe.

2022. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%

Tudja, hogy nagyon szereted és nem akarja, hogy a lánya egy alkoholista mellett élje le az életét. :)


De most is sok volt a pálinka, szerintem bepótoltad.😄 Vagy amúgy sem tudsz írni? Akkor gyorsan tanulj meg. :)

2022. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél magadnak te parazita
2022. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!