Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozás anyóssal,apóss...

Első találkozás anyóssal,apóssal, ajándéknak örülnének?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ajándéknak mennyire örülnének? Vagy nem szokás ajándékot vinni bemutatkozásnál? Nem igazán ismerem én még a dolgokat, hogy mi hogy megy..


17/f


2022. nov. 1. 08:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
86%

Ajándéknak mindenki örül és tuti szimpibb leszel, ha nem üres kézzel mész - vendégségbe amúgy sem illik üresen menni!


Apósnak bor, anyósnak virág vagy ha nem cukorbetegek, akkor bonbon (vagy ha cukrosok, akkor cukormentes valami), de kérdezd meg a párodat, hogy minek örülnének a szülei, mert ezt ő tudja a legjobban!

2022. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis csokor virág, egy bobbon vagy egy üveg bor bőven elegendő lesz. Én egy száll liliommal és egyéb üveg egri bikavérrel mentem az első bemutatkozásra.
2022. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
26%
A barátnőd szülei. Nem rokonok. Igazából semmit nem kell vinni. Csak a társadalom nevelte bele egyesekbe, hogy mindenképpen jó, ha már tiniként pénzzel, ajándékkal nyalizzuk be magunkat valahová. Egy 17 éves még kamasz, ha kedves vagy, önmagadat adod, az sokkal többet ér.
2022. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell, de illik vinni...


És ha jóban akar lenni velük, akkor igenis jól teszi, ha benyalja magát, mert így működik a világ!


Büszkeség és egó még senkinek sem tett jót a kapcsolataiban...

2022. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
28%
17 évesen teljesen felesleges bármit is vinni. Legyél jó fej, köszönj, mert ez sok embernek nem megy, aztán majd alakul.
2022. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
21%
Miért illik? Megmagyarázza valaki?
2022. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
83%

Én nagyon örülnék neki, ha a leendő vejemtől kapnék valami ajándékot, mert ez számomra azt jelentené, hogy figyelmes, illedelmes, kedves és igyekszik.


Ilyen szempontból az életkor lényegtelen, mert a jellem számít és ez mindenképpen egy jó pont illetve nagyon fontos a legelső benyomás!


Aki meg csak kfélgetni akar, az nem mutatkozik be a szülőknek, mert nem komolyak a szándékai...!


De a kérdező rendesnek tűnik, én drukkolok neki! :)

2022. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
78%

7: mert ez a szokás és mert neked is jólesne !


Még engem is úgy neveltek, hogy ha vendégségbe megyek, akkor sose menjek üres kézzel.


Nem tudom, hogy mi ebben olyan borzasztóan nehéz és csak van pár forintod egy szál virágra!? Vagy ha nincs, akkor az már nem jó előjel...

2022. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
80%

Smucig egy pasik vannak! :(


Én csodálkozom azon, hogy van még olyan 17 éves, akinek a mai világban egyáltalán eszébe jut az ilyesmi és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy van még remény..! :)

2022. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
45%
17 évesen milyen anyós és após? Leánykérőbe mész?
2022. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!