Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha utálom az anyósom?

Mit tegyek, ha utálom az anyósom?

Figyelt kérdés

Párom pedig imádja.

Az anyját mindig előrébb helyezei mint a saját családját,igen van 1 gyerekünk is.

Páromnak nyilván rosszul esik hogy nem jövünk ki egymással. De nem lehet kényszeríteni érzelmeket,kit kedvelünk és kit nem.

Már rosszul vagyok az anyjától szó szerint ha csak meglátom a távlatból akkoris,de ha tehetem inkább elmegyek egy másik iranyba hogy neis lássam!


2023. márc. 16. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk a férjem mindig mellém áll, de ugyanúgy fennáll az ellenszenv, mert az anyját ő ettől még szereti és segít neki ahol tud, persze ezzel vissza is él sajnos.

Én a távolságtartásban látom a lelki békém kulcsát csak sajnos a gyerek miatt már megint muszáj többet találkozni.

Aki teheti költözzön messzire, az a legjobb megoldás.

2023. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Mért muszáj a gyerek miatt találkozni, 11-es? A férjed viszi, te nem mész. Ha ő jön, te elmész otthonról, vagy bezárkózol egy szobába. Neki se hiányzol, ő ennek még örülne is.
2023. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem jogosan utálod, ugyanis a kedves FÉRJED az, aki felnőtt létére képtelen volt leválni anyuciról - ennyi, és amíg a párod ugrik neki... addig te örök harmadik leszel, gyerek ide vagy oda.


Én el sem jutnék a gyerekvállalásig egy ilyen emberrel.

2023. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!