Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen felállásról (elvált emberek, bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha az új partneretek aki történetesen elvált még mindig tartja a kapcsolatot az exe szüleivel? Nem taktikai okokból persze, hanem szimplán azért, mert együtt voltan 10-en X évig és kedvelik egymást.

Vannak olyan családi események, hogy néha az ex is ott van az új párjával, de nincs köpködés, játszmázás, normális a viszony.


Milyen érzéseket, gondolatokat vált ki belőle egy ilyen helyzet?



2023. máj. 30. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha engem is megróbálna ebbe bevonni, az nem tetszene. Szép dolog, ha kedvelik egymást, tartsák csak a kapcsolatot, de nekem hadd ne kelljen smúzolnom az exékkel. A véletlen összefutás oké, a családi program már nem az.
2023. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

A testvérem és párja 8 évig voltak együtt. Azóta mindkettőjüknek új párja, gyerekei vannak.

Én pedig mindig beszélek az ex barátnővel, havi 1-2 alkalommal, a szüleink ritkábban.

Fontos személy volt az életemben. Testvéremről sosem beszélünk, ahogy az ő új kapcsolatáról sem.

2023. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha gyerek(ek) is volt(ak) a korábbi kapcsolatából, akkor természetes. Egyébként felesleges szorosabb kapcsolat ápolás, de azért továbbra is őket ünnepekkor köszönteni.
2023. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Lehetnek velük még jóban attól, nem zárja ki az, hogy elváltak a gyereküktől.
2023. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

#Ezzel nincs probléma mindaddig, míg nincs egy új, komoly kapcsolat. A kettőt nehéz lesz összeegyeztetni.

N

2023. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 év után váltam el a volt feleségemtől. A szüleivel jó a viszonyom, hiszen az unokáik apja vagyok. Most tavasszal is hívtak menjek segíteni nekik veteményezni a nagyobbik lányommal, aki velem él. Csak olyankor megyek hozzájuk, ha az exem nincs ott.
2023. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez teljesen rendben van, az elmondásod alapján.

Nem kell kombinálni.

2023. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Szemét férfiak!
2023. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
#8 mi a baj?
2023. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

"Vannak olyan családi események, hogy néha az ex is ott van az új párjával, de nincs köpködés, játszmázás, normális a viszony."


Ezt akkor és csakis akkor tudom elfogadni, ha közös gyerek van.

Az világos, hogy az ő bérmálkozása, ballagása, diplomaosztója, eljegyzése, esküvője, gyerekének keresztelője olyan egyszeri és megismételhetetlen esemény, ahol együtt kell lennie mindenkinek, aki őt szereti és közel áll hozzá.


Ha nincs közös gyerek, akkor viszont nem tudnám elfogadni.

2023. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!