Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondja ezt anyósom...

Miért mondja ezt anyósom minden egyes alkalommal?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már meg legyen szíves, miért mondja anyósom azt, akárhányszor látja, hogy neki állok valaminek, hogy "hagyd, majd én megcsinálom!"

Mi a szart akar ez az ő nyelvén jelenteni, mi a célja vele?

Mert őszintén szólva nekem már herótom van tőle.

Ez valami teszt akar lenni, hogy mennyire akarom megcsinálni? Miért tesztelget ha már amúgy is neki álltam?

Annyira elveszi mindentől ezzel már a kedvemet, hogy ha meghallom ezt a mondatot, inkább meg sem szólalok, vagy ott hagyom amit elkezdtem, hadd csinlája ő, ha annyira akarja. Nagyon bosszant, sajnos nem tudom miért, de 3 év alatt nem kerültünk olyan kapcsolatba, hogy ezt elmondjam neki, mert akkor durcizik.



2023. aug. 5. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott élsz nala?
2023. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha nála élsz, akkor próbáld meg elviselni, vagy költözzetek külön! Ha ő él Nálatok, akkor kérd meg szépen, hogy ne mondja ezt neked, mert csak elveszi ezzel a kedvedet a munkától!
2023. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésedből kimaradt pár igen fontos információ.


Konkrétan hol élsz a pároddal? Saját lakásban, vagy az anyósoddal közös lakásban?

Ha odaköltöztél a párodhoz (biztos vagyok benne, hogy ez a helyzet), akkor van-e saját, elkülönült lakrészetek, vagy közös a konyha, étkező, fürdőszoba, stb?

Bár nem írtad, csak sejthető, Te költöztél be anyósodhoz, amiből következik, hogy lehetnek súrlódások a kényszerű együttélés miatt, ha nem azonosak az elvárások, igények.


Ha már odaköltöztél, tisztáztátok az együttélés szabályait?

2023. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én költöztem ide fel, mert terhes lettem (én nem akartam jönni, előtte a párommal a gyerekkori házamban éltünk, de állításuk szerint nem volt megfelelő körülmény egy gyerek felneveléséhez). De ez egy nem normális család, amire sajnos későn jöttem rá, részletezni nem szeretném. A vitából táplálkoznak, nem mutathatsz semmiféle gyengeséget, mert előbb-utóbb vissza lének vele. Múltkor amikor szóltam neki azért, hogy ne idegesítse fel a 2 éves gyereket azzal, hogy piszkálgatja, aztán ne nevesse ki amikor konkrétan már ideges a gyerek és dobálózik, 1 napig nem szólt hozzám, utána pedig még hallgattam az utalásokat.
2023. aug. 5. 15:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Sokmindenért piszkál - ha reggelire pl. néha pudingot a gyereknek, amikor ő a konyhában sertepertél -, amit ő ugyan úgy megtehet azért mert "mama". A generációk közti különbség is elgé sok gondot okoz, én már sokszor próbáltam alkalmazkodni, de sosem volt jó semmi.
2023. aug. 5. 15:53
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

"....de állításuk szerin...'


Aztán ki nem kakkant rá, szerintük megfelelő e vagy sem?

2023. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Menjetek vissza a gyerekkori házadba, ahonnan jöttetek.
2023. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
El kell válni, nem tudtad? Az életedre az a hosszú távú terved, hogy végigszenveded, majd meghalsz? Meg sem fordul a fejedben, hogy élhetsz e nélkül a bagázs nélkül is?
2023. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugy gondolja, hogy jobban tudja csinalni, akarmi is az. Ha nem tetszik, koltozz el. Oda se kellett volna koltozni...
2023. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Anyósod nem bízik benned, ezért akar mindent kézben tartani. De ez valószínűleg nem személyes. Másban sem bízna szerintem. Nem tudja elfogadni, hogy a fiának már nem csak ő fontos. Az egyetlen megoldás kettesben visszaköltözni a pároddal a gyerekkori házadba.
2023. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!