Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek az Anyósom...

Mi a véleményetek az Anyósom hozzászólásáról?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tömören az a helyzet,hogy a férjemnek a nővére eléggé gazdag mi pedig átlagos anyagi helyzetben vagyunk ezért vagy valami más oknál fogva nemtudjuk,de a nővére kerül minket mióta feleségül mentem ( 2 éve) a férjemhez egyszer sem beszéltünk szinte és kerül minket csak rosszat mond rólunk a hátunk mögött.Engem soha egyszer sem hívták meg oda,hogy esetleg megismerjenek vagy bármi és az anyósom párszor oda akart már engem vinni mondván névnap szülinap felkell köszönteni őket én ezeket a felhívásait visszautasítottam mondván engem oda nem hívtak és mindig engem sértett meg az anyósom ezek miatt.A férjemet mindig kötelezte,hogy menjen el oda minden szülinap nevnápkor még akkor is,ha épp munkából jött haza vagy ha csak egy smst is írjon nekik.Megszületett az első kisbabánk nem közvetlenül tudták meg a nővére és családja csak az anyóstól és a férjem egy gratulációt semmit sem kapott.A baba már 4 hónapos,de egyszer sem láttak pedig több alkalommal is jártak itt az udvaron,amikor kellet nekik valami,amit itt tároltak a pincénkben.Az anyósom számtalanszor miattuk megbántott engem és bármi is van ott szülinap karácsony visz nekik a nevünkben is ajándékot mai napig én megkértem ilyet ne tegyen hiszen ez hazugság és ők sem vesznek meg a gyereknek sem semmit sőt még nem is látták.Engem állandóan ha itt jár látogatóban sérteget beszólogat,de a lányának azt sem meri megmondani,hogy hogy lehet így viselekdni a testvérével szemben.Mit gondoltok túl reagálom vagy jogos,hogy megvagyunk sértve?

nov. 27. 10:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Tehát te vagy az, aki nem hajlandó odamenni, nem vagy hajlandó megismerkedni a családdal, mert nem kaptál külön vörös szőnyeges meghívót, és nem érted, miért vannak rólad rossz véleménnyel. Világos.
nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én már kezdeményeztem a legelején egy családi vacsorán,de teljesen átnéztek rajtam!
nov. 27. 10:31
 3/23 A kérdező kommentje:
És ez ha igaz is lenne szerinted okés,hogy ez miatt a testvére gyereket megse nézte?
nov. 27. 10:31
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Na igen... TE nem mész oda, csak a balfax férjed, TI nem értesítettek őket q gyerekének szuleteserol de TE vagy felhaborodva. Aha.
nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A férjed sosem kérdezte meg a nővérét, hogy mi baja van veletek?
nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

"nekik.Megszületett az első kisbabánk nem közvetlenül tudták meg a nővére és családja csak az anyóstól és a férjem egy gratulációt semmit sem kapott"


Nos, ha arra nem volt q férjed képes, hogy közölje, gyereke született, miért is kellene gratulalni?

nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

1:Úgy indult a sztori, hogy a nővér gazdag, de mivel ez a szál nem folytatódik, semmi köze a történtekhez.

Gondolom ez a szálka a szemedben.

2:én se hívok meg senkit a szüli-névnapokra. Aki szeretne, felköszönt, jólesik.

De te se így, se úgy nem nyitottál feléjük. Gratulálni annak szoktak, aki bejelenti a jóhírt.

nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze a sztorinak ahhoz, hogy milyen az anyagi helyzetük? Nem értem.
nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ha szólok nagybátyámnak, h ekkor meg akkor családi összejövetel, akkor nem szoktam mondani külön, de nyilván az egész családját hívom, nem csak őt magában. Magától értetődő, h te is hivatalos vagy oda, ahová a férjedet hívják.
nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Röviden : beházasodtál egy családba és nem estek hasra előtted.

Nézzük másik szemszögből a sztorit.

Nővér : amióta az öcsém megnősült, már a szülinapomat is elfelejti. Vártuk az unokaöcsit/hugit, de egy üzenetet nem küldött, hogy megszületett. Nem látnak szívesen,kizártak, pedig jó testvérek voltunk, akkor menjenek a fr@ncba, dühömben sok rossz dolgot mondok.

Anyós : idős koromra kell megélnem, hogy a család az orrom előtt esik szét,a gyerekeim pár év múlva egymáshoz se szólnak majd. Teszek pár lépést, hátha sikerül közös hangot találni, menteni a családi kapcsolatokat,de hol az egyik, hol a másik nem enged.

Férj :A tököm kivan, az asszony már megint a nőveremre vagy az anyámra panaszkodik. 2 éve vettem el, és máris egy házisárkány. Nem szólok, mert most terhes. Nem szólok, mert most szült. Na már a nővérem is nekem mondja a magáét.

Á, sz@rok az egészre, egész nap dolgozok, nincs nekem erőm még ehhez is este és hétvégén.


Írj nekik, hogy jöjjenek el egy délután, babázzanak egyet. Anyóst kérd meg, süssön sütit,jöjjön ő is.

Hidd el, jól fog elsülni, senki nem akar rosszat.

nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!