Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van valamilyen módszer vagy...

Van valamilyen módszer vagy javaslat, hogy hogyan lehetne jó kapcsolatot kialakítani a leendő barátom szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék én is sorba állni azok mögé, aki veszekednek, nem tetszik semmi, mindenbe beleszólnak.
jan. 7. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy lettek jóba a barátnőm szüleivel, hogy illedelmes voltan. Köszöntem, bemutatkoztam, megkérdeztem mi újság. Fontos az első benyomás
jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szóval még nincs is barátod sem és már ezen aggódsz? Erre nincs semmilyen módszer egyszerűen nem kedvelhet mindenki mindenkit és ha pont ellenszenves szülőket fogsz ki akkor ez van. Max. elkerülöd a konfliktusokat, nem állsz bele csak eltűrőd őket, de ebbe egy idő után úgy is belefárad az ember betelik a pohár és akkor kirobban, szóval ez ilyen. Ha nem lesznek szimpatikusak egyszerűen nem kell sokat találkozni velük.
jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy a szülők milyen emberek. Van akinek bármit mondasz, teszel nem lehet megfelelni.

De általánosságban az illedelmes, udvarias viselkedés be szokott jönni

jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Vagy van szimpátia vagy nincs. Ezt nem lehet erőltetni, hogy én már pedig jóban akarok lenni velük mert hosszabb távon ez nem lehetséges és előbb utóbb kibújik a szög a zsákból.
jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Ismerkedek egy fiúval, és úgy érzem ebből lesz több is. Ezért kérdeztem. :)

A többieknek köszönöm a válaszukat.

jan. 7. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy is adja majd magát, nincs rá úgymond recept.
jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szeretnek, vagy nem.


Engem addig kedveltek, míg össze nem költöztünk, utána rájöttek, akár komolyabb is lehet a dolog. Az anyja elkezdett duruzsolni neki, meg hirtelen mindennel problémája volt, amit csináltam.

Addig nem, összeköltözés után kb rögtön.


Már nem vagyunk együtt, mert a srác is elkezdte nyomatni az anyja dolgait, kezdve azzal, hogy mikor keresztelkedek meg.

Addig nem volt baj, hgoy nem vagyok, utána már hirtelen problémát jelentett - stb.

jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És úgy mond anyagi háttér mennyire befolyásolja őket?

Szerintem a fiú családja gazdagabb hozzánk képest.

jan. 9. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, hogy milyen anyagi háttérel rendelkeztek. Ez nem a középkor ahol kényszerházasságok voltak és vagyoni alapon adtak össze embereket.
jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!