Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » MIt csinálntok a helyemben?

Szandi379 kérdése:

MIt csinálntok a helyemben?

Figyelt kérdés

Anyosom biztosítozta le a mi sz.gépünket villámkár miatt.ismerősöm által kiderült hogy 20 000ftal kevesebbet adott ide ugy hogy tartozik már 210 000ftal elötte meg kérdezte hogy mi jár neki a pénzből mikor mondtam neki hgogy semmi a tartozását adja elösször meg.(cigiznek és isznak) (8hónapos unokájának avagy a lányomnak soha semmit nem vett) .... szóval el mondat páromnak mit tudtam meg és ezek után is ugy beszél az anyával mint az uristennel és megint én vagyok a szar és nekem nm hisz.


azt kértem páromtól ha z anyukája nem hajlandó a papírt ide adnija amit adtak a bíztosítóba sz összegről akkor mennyenek be és kérjenek másikat hogy legalább én ne maradjak szarbade nme hajlandó . Mit tegyek?



2012. okt. 30. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A helyedbe megpróbálnám érthetőbben le irni a kérdést, csak azért, hogy választ is kaphass.
2012. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

> Mit tegyek?

1. Tanulj meg írni.

2. A továbbiakban légyszíves ne szaporodj.

2012. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Már késő, van egy lánya. Szegény gyerek.
2012. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves megértő segítőkész emberek . Engem bántotok ahelyet hogy segítenétek. Mivel nagyon friss a történet ezért ideges vagyok ezért vannak a fogalmazásban és a helyes ìrásban hibák. A szaporodásról meg annyit hogy gazdász diplomámvan dólgozok 14korom óta 24 vagyok van kocsim és lakásom és egésznap a kislányomnak élek ,úgy gondolom ,hogy ezt a géneket szivesen adom tovább. Probálom le írni a történetet higgatabban át gondoltabban érthetőbben.


Párom anyukáját megkértük ,hogy a villámkár által elromlott számítógépünket vigye be a biztosítóba ami meg is történt kaptunk is pénzt érte.


Ennek előzményeként az történt hogy amikor erről beszéltünk ő meg kérdezte hogy menny jár neki ebből. A mi válaszunk az volt hogy semmi mert sok pénzel tartozik igyis meg hát ez a mi gépünk. Cserébe ők egy számitó gépet kaptak amiről most is interneteznek.


Következménye pedig az hogy ismerösöm által megnéztem és ő még is 20000ft ot levett magának belőle .


Véleményem hogy ez a fia családjától lopásnak számít . Ez elkölcsileg csúnya viselkedés.


Anyósomról még azt kel tudni hogy 8 hónapos kislányomnak nem vett soha semmit....és nem is jön hozzánk csak ha már rimánkodunk neki volt hogy 2hétig nem láttuk pedig5házra lakik tőlünk.


Most az a problémám hogy párom annyira szreti az anyukáját hogy se erről se unokájával való kapcsolatáról nem akar vele beszêlni , és ugy gondolja párom hogy en vagyok a rosz és nem hisz nekem a pénzel kapcsolatba sem. Mit tenétek a helyembe?


Elnézést a helyesírásért a fogalmazásért.ha nem világos valami kérem kérdezetek .kérnélek továbbá titeket hogy ne értétek félre azt a bizonyos részt a leírásomban felvágni cinikuskodni nem volt célom nem a véget írtam.

2012. okt. 31. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
FUCK THE FUTURE, WE ARE YOUNG, szóval fognék egy jack denielsszt és táncolnék
2012. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"y gazdász diplomámvan dólgozok 14korom óta 24 vagyok van kocsim és lakásom és egésznap "


Van szánalmasabb a családi kategória nagyot mondó női kommentelőinél???

2012. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

igen, a pandák.

a pandák feketék, fehérek, és ázsiaiak.

:S

2012. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit cseszegetitek ?

Gazdász diploma ér annyit, mint a mostani büfészakok.

Hagyd a fenébe az anyóst. Megvagy Te nélküle is. Férjeddel hiába vitatkozol, mondod az igazad, Ő két tűz között van,az anyjának adott igazat. (nem helyeslem, de ez van.)

Nem ér ennyit az egész..

Unokájának nem vesz semmit..ő lesz szegényebb, ha nem érdekli az unokája..

Nem kell Neked Terézanyunak, az igazság bajnokának lenni..

Anyóssal szemben nem győzhetünk, energiát, mérget, idegességet nem ér meg.

Felnőtt nő vagy. Más problémáját (anyósét) nem kell átvállalnod.Lépj túl a dolgokon. Nehéz, de megéri.

Én így csináltam.. bevált.

Minden jót Neked !

2012. okt. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves utólsó a te komenteddel tudtam egyedül valamit kezdeni. Kár hogy a többiek nem tudják még a helyesen leírt mondataimat se értelmezni
2012. okt. 31. 07:00
 10/10 anonim válasza:
Nem nem tudták értelmezni hanem nem is akarták :) Ez a Magyar mentalitás, made in Hungary. Tisztelet a kivételeknek. A többiek meg szégyeljék magukat jó erősen el mert le degradálnak valakit pusztán azért mert jobb dolguk nincsen!
2013. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!