Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? :' (

Mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés
A barátommal a szüleinél lakunk első gyermeküket várjuk...csakhogy van egykis baj...:| nemrég a sogornőm ide költözött a férjével és 2 kis gyerekével..elég sokat vár el tőlem ahhoz képest hogy semmi köze hozzá hogy mit és mennyit csinálok..ráadásul veszélyeztetett terhes vagyok de ő elvárja hogy a 3 szobát ebédlőt fürdőt konyhát takarítsam...most anyósom is kezdi...de a barátom semmi képpen nem akar elköltözni velem de már kivagyok..:S segitsetek mit csináljak?! ( ez miatt voltam kórházban is..depressziós voltam 1 hétig alig ettem)

2013. jún. 10. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Hú, szép lehet, anyóséknál 3 szobában 3 család...


Azért remélem a saját gyermeketeket várjátok és nem az anyósékét...


Az elkötlözésen kívül nincs más jó tanács. Oda se kellett volna költözni. Még a madarak is előbb fészket raknak, és csak utána tojnak...

2013. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
3 család egy lakásban? Klassz lehet. Ha van lehetőségetek elköltözni, tegyétek meg minél hamarabb. Veszélyeztetett kismama egyébként ne takarítson, csak pihenjen. Ha a barátod semmiképpen sem hajlandó mozdulni, akkor egyedül kell menned, mielőtt esetleg baj történik.
2013. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mit csinálnál, ha egyedül élnél a paroddal? Ki takarítana akkor? Gyereket vállalni meg felelősen kellett volna, nem mas nyakára....
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha a párod kicsit az asztalra csapna talán nyugi lenne, de ilyenkor a legjobb eset vagy a költözés, vagy ha van pénzetek akkor kialakítani nektek egy saját lakrészt ilyen kislakást, kis konyha, kis zuhanyzó wc-vel meg egy szoba ahol 3 an elfértek kényelmesen és ennyi. Én ezt csináltam amikor összeköltöztünk a párommal. A hely adva volt csak be kellett fejezni. Mi csak azért nem költöztünk mert apám elhagyott minket, anyum meg nem bírná egyedül fenntartani a házat, a húgom még tanuló, nem nagyon tud dolgozni de hogy ne akadályozzuk egymást meg ne legyenek gondok és egyedül is lehessünk kettesben meg ne kelljen megosztoznunk mindenen így ezt választottuk, és jó minden.
2013. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem csinálsz semmit csak vagy,mert veszélyeztetett terhes vagy?Én is az voltam,de attól még rendben kellett tartanom a lakást meg kellett főznöm.Biztosan nem azt várják el tőled,hogy mindent te csinálj,de azért valamiben segíthetnél.

Egyébként minden esetben az lenne a legjobb ha szépen elmennétek albérletbe.Beszéld meg a pároddal,de ha egyáltalán nem akar anyuci szoknyája alól kibújni akkor egyedül kell lépned valamit,mert késöbb csak rosszabb lesz!

2013. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Ti is és sógornődék is anyósodék nyakára vállaltatok gyereket. Mit vártok? A sógornődnek tényleg semmi köze hozzá, miért nem ő csinálja? Te ne csinálj semmit. Vagyis egyet: költözz el. Éljétek a saját életeteket a gyereketekkel, nem kell máshoz alkalmazkodni.


Annak a válaszolónak, aki azt, írta, hogyha egyedül lennétek, akkor ki takarítana, azt üzenem, hogy én is keményen veszélyeztetett terhes voltam és a párom MINDENT átvállalt tőlem, mert az, hogy a babának ne legyen semmi baja, megér minden áldozatot mindenkitől, egy takarítás miatt nem veszélyeztetjük az egészségét. Heti egyszer pedig takaírtónőt hívtunk, aki 2500 ft-ért megcsinált mindent. Aki gyereket vállal, annak fel kell készülnie plusz kiadásokra. Nem került többe a takarítónő, mintha a gyerek megbetegszik és gyógyszer kell neki, vagy csak egyszerűen a pelenkája. Akinek ennyi nincs már most, az ne vállaljon gyereket!!! Az kéne még, veszélyeztetett kismama kádat suvickoljon...

2013. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
itt nem arról van szó hogy nem szeretek takarítani hiszen ha nem szeretnék egyáltalán nem csinálnám sőt neki sem látnék..de attól hogy igen is tudok és szeretek takarítani nem kellene ennyit elvárni tőlem nem csak nekem kellene csinálni a dolgom..van így is elég bajom...az van hogy a veszekedések miatt alig eszek 5 hónapos vagyok de semmi hasam..elmennék de szeretem a párom és ezek az emberek olyan rafináltak hogy még ellenem is fordítanák..mondjátok meg haggyam itt? vagy mit mondjak neki hogy velem jöjjön?
2013. jún. 10. 15:27
 8/21 A kérdező kommentje:
és mikor megemelek valamint folyton érzem hogy nyom az alhasamban..az orvosom azt mondta hogy egyáltalán nem emelhetek...de ha nem csinálom akkor én vagyok a lusta meg a szar..nem arról van szó de ha eljönne velem a barátom lenne meg lakásunk is..csak mondjátok meg mit mondjak neki mindig azt mondja hogy még egy húzásuk van..de sosem mond semmit.:/
2013. jún. 10. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt mondom neked, hogy már mint ANYA!!! válassz most: 1, leszaroznak, lenéznek és vagy eltűröd és semmibe veszed, vagy elköltözöl, 2, megkockáztatod, hogy beteg vagy koraszülött babád születik és egy életre megnyomoríthatod. Egy felelős anya szerinted melyiket választaná? Ezt szépen a párodnak is elmondhatod! és azt is, hogy mst már ti egy család vagytok és szeretnél egy közös saját életet kezdeni. Ha még lakás is lenne, akkor max. menj el te, ha ennyire nem bírod. Én mondjuk alapból soha se soha nem költöznék anyósékhoz még akkor sem, ha bírnám őket.
2013. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi,ezzel kellett olna kezdened :) az jött le nekem,hogy nem is akarsz csinálni semmit.

Na mindegy hagyjuk is a takarításos dolgot....alap dolgokat csinálj csak meg amit bírsz,a többit pedig nem is várhatnák el tőled,még ha nem lennél veszélyeztetett sem.

Állítsd a párod kényszer helyzetbe.Mondd neki,hogy te ezt nem vagy hajlandó tovább csinálni,ez nem lesz jó a babának sem.Sem most sem pedig ha megszületik.Mondd meg kerek perec,hogy te mész.Veled tart e vagy sem.Ha nem akkor biztos rossz lesz neked egy darabig,de rájössz majd akkor ennyit is ér az egész,akkor valójában nem is szeret téged.

2013. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!