Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A fiam a férjem nagyanyjánál nyaralt és fogta,elvitte a gyerekemet megkeresztelni.Már előtte többször volt erről szó és mindig mondtam neki,hogy majd a kisfiam eldönti ha érett lesz rá,hogy mit szeretne.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?Most nekem forr az agyam.


2013. jún. 27. 12:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Tombolnék. De csak akkor ha én nem akartam keresztelőt, és a hátam mögött megcsinálják.

Annyira mérges lennék, hogy megfontolnám, hogy sok időre a kapcsolatot meg is szakítanám az anyósommal. Nem mehet a gyerek oda.


Azt hogy megkeresztelték, már sokat nem tehetsz, csak elfogadod.. A fiad amúgy sem fog ezzel. foglalkozni.

2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
9%
Semmit most már úgyis túl van rajta. Jobb most mint majd az esküvője előtt. A suliba is inkább hittanra járjon mint a nevetséges erkölcstanra.
2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
bocsi, nem anyóssal, nagyival.
2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Én megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2013. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mindent a hátam mögött csinált,ráadásul úgy,hogy szóltam előtte többször,hogy nem szeretnénk megkeresztelni,majd a fiam eldönti később.
2013. jún. 27. 12:26
 6/38 anonim ***** válasza:
15%
A nagymamáknak vannak lyen örömeik. Az én lányomat is a mama "lopta" a keresztvíz alá 17 naposan. Pedig nem is elleneztem. Mindössze olyan helyen dolgoztam, ahol ezt rossz szemmel nézték. Ne haragudj rá, ez az ő nagy öröme!
2013. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Argloss ***** válasza:
55%
Én nem vagyok keresztény, de szerintem legalább az egyik szülő kell az ilyesmihez is.
2013. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Egy ork ***** válasza:
31%

A mai ember már kevésbé fog törődni az efféle vallási dolgokkal! Az élete nem fog változni nagy mértékben!

Én is megvagyok keresztelve, és jó ha egész életem során elmentem tízszer a templomba!

Semmi gond nem lesz vele, maximum néha kötelező menni a templomba, de legalább ismerkedik az emberekkel!

Törődj bele! :)

2013. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
74%
Ráeresztenék három struccot, meg egy kaméleont. Elvégre az állatok leginkább az állatok közelében érzik jól magukat.
2013. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Aha,szóval törődjek bele meg fogadjam el az ő kis örömét.Tehát ha én kifestetem a házát piros pöttyösre mert abban lelem örömöm és végülis nem változik sokban a háza,az is teljesen normális!
2013. jún. 27. 12:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!