Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mas is kapott az eletol...

Mas is kapott az eletol minden tudo, nagyokos buszke sogornot? Ki hogyan erti meg magat a sogornojevel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sógornőm, de van öt sógorom.

Kaptam egy ilyet én is. Három éve nem láttam így nincs gáz.

2013. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

Az én sógornőm, a férjem testvérének a felesége !

Nem tartom vele a kapcsolatot, csak az anyósnál szoktnk összefutni néha. Na annyi is bőven elég !

2013. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
miert mi vele a gond?
2013. jún. 27. 14:54
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, az enyémnek semmi sem jó! Bunkó a sógorom, smucig, sóher és nem segít, anyós hülye, após bunkó, ha vigyázni akarnak a gyerekre az a baj, hogy miért, hagyják őt békén, ha elmennek otthonról, akkor miért kell elmenniük, mikor a gyerekre kellene vigyázniuk, ha vigyáznak rá, azt sem jól csinálják.... A szemükbe meg jópofizik, a hátuk mögött meg kibeszéli őket, nagyon durvákat mond, ezeket meg sem merem említeni a férjemnek, mert nem tudom, hogy esne neki, hogy egy hisztis pi..a így beszél a szüleiről. (néha én is nézek, amikor olyat mondanak, de ezen mit ugráljak, egyik fülemen be, másikon ki, így kell elfogadni őket). Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy rólam miket beszél a hátam mögött.
2013. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

szerintem ha ezt igy nyiltan felvalalja hogy az anyosarol igy beszel,akkor szerintem te se jutottal jobb sorsra.

Marmint ezzel azt akarom mondani,hogy biztos lehetsz,hogy teged is kibeszel.

2013. jún. 27. 14:59
 6/21 anonim ***** válasza:
Sógor nem jó?
2013. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hogy erted,hogy sogor nem jo? marmint neked a sogorodal van problemad?
2013. jún. 27. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kifejthetned bovebben...
2013. jún. 27. 15:07
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Mintha a 4es hozzászólást én írtam volna:) Bár én már leállítottam a nőt, mert egyszer úgy jött ki a végén mintha én szidtam volna apósomat. Na akkor megmondtam a magamét, azóta nem társalgunk, csak néha találkozunk, lefutjuk az udvariassági köröket. Ez így bőven elég belőle :)
2013. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!