Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az anyósod téged vádolt a fia összes hibájáért, tartozásáért, minden elköltött forintjáért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.pedig az én anyósom is a "nem normális" kategóriába tartozik részemről.
2013. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szoktam anyósomat vádolni a fia hibáiért. Mondjuk ezek nem anyagi jellegűek. Ő nevelte olyannak, amilyen... És ez nálatok is igaz...
2013. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én szoktam kiakadni néha azon, hogy mikre nem nevelte rá a fiát, amikor kicsi volt, pl, hogy hazaérkezés után kezet kell mosni, meg ilyen alapvető dolgok.

Ő általában dicsér engem, hogy milyen háziassá neveltem át a lusta fiát.

2013. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 homo ludensz ***** válasza:
39%
Az após vagyok de osztom azt a véleményt hogy legtöbbször a kis meny is kezdeményező abban hogy a fiú és a párja esetleg túlköltekeznek vagy belemennek egy bankkölcsönbe stb. Azért legyünk már annyira szélesebb látókörrel megáldottak hogy amit a kis feleség kigondol azt véghez is viszi.Legyen az egy új kocsi,nyaralás vagy esetleg egy divatos lakásátrendezés.A nőé a végszó és terelheti nekünk tetsző vagy ellenkező irányba is a kis férjet.Itt nem a kézmosás megléte vagy nemléte a döntő inkább az hogy a kis feleség (vagy élettárs)csendben kiharcolja azt ami neki "jár".
2013. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó azért ez nem mindig így van....a volt páromnál anyuka volt mindennek az értelmi szerzője ő a kisfia mentora mindenben...hát ez a kisfiú 39 éves és egyetlen nő sem marad meg mellette...én sem....ők és anyuka apuka egy család....jó mulatást nekik
2013. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 homo ludensz ***** válasza:
24%
Természetesen nem volt szándékom általánosítani hiszen ahány ház annyi szokás. Csak azt írtam le ahogyan én látom a mi kis fiunk (44 éves) mindennapjainak az évről évre alakulgatását. Az is lehet hogy én nem jól látom mivel "nem vagyok benne az élet sűrűjébe és ma már másképp mennek a dolgok". Lehetséges ez is vagy talán a sejtjeinkben hordjuk hogy másképp rangsorolunk hogy mi szükséges és mi várhat még.
2013. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Homo ludensz téged nagyon férre programoztak, látszik hogy pont olyan vén vagy és a gondolkodásod is régi módi mint az anyósnak. Bármi pénzt elköltött a fia, az az én saram, pedig én soha nem kértem tőle. Vágyódtam bizonyos dolgok után persze, és ki is mutattam érzéseimet, de soha nem kértem, követeltem pénz költést.
2013. júl. 18. 13:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves homo ludensz, könnyű másra kenni, de összességében ti neveltétek a fiút olyannak, hogy ezt el lehessen érni nála, vagy ne gondolkodjon racionálisan dolgokról. Ha valaki nem akar túlköltekezni, akkor nem fog, a feje tetejére is állhat az asszony. Ha meg akar, akkor mi a probléma?
2013. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 homo ludensz ***** válasza:
30%
Mondtam hogy én egy őskövület vagyok csak a mai kis csajok (tisztelet a kivételnek) nyíltan megmondják annak akit méltónak találnak rá hogy min.kocsi vagy egy lakás és akkor széteszem a lábam. Kövezzetek meg de én még 45 év után is azt "boldogítom" akinek egyszer igent mondtam.
2013. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%

Van némi igazság abban amit homo ludensz mond.

Egy okos nő úgy tudja irányítani a férfit, ahogy akarja.

Ilyen az élet.

2013. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!