Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Holnap lesz anyósom 50 éves....

Holnap lesz anyósom 50 éves. Csináltattunk neki azokból az újságokból egy könyvet, amit a születésének a napján adtak ki. Az elejére szeretnénk valami szépet írni. Valaki?

Figyelt kérdés
Már szinte minden oldalt, itt a neten átolvastam, de nem találtam meg az igazit :( Köszi!
2013. szept. 30. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Az összefüzött "könyv" cime: Bizonyiték

Belsö elsö oldalra: Fénykép az anyosodrol, lehetöleg babakép. Szöveg: FELHÁBORITO, hogy a számunkra legfontosabb hirt egyik ujság sem irta meg!

2013. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Ilyentájt el szokta kapni az embereket a fölöslegesség érzése.. több irányból ezt kapja: nincs szükség rád, húzz el - munkahelyen, boltokban, ügyintézésekkor, de sokszor otthon is ezt érzi. Az emberek szeretik ezt az érzést kelteni - főleg idősebbekkel, mert ezáltal érzik magukat fontosabbnak. Valójában fölöslegben van itt a 7 milliárd - a természet boldogan élne nélkülünk. Néha ez tragikussá fokozódik, depresszióba torkollik, és kifogy a világból.. Nem tudom, ő mennyire találta meg azt, aminél érzi másoknak tud adni és ezért érzi "jó, hogy létezik"

Erre a keresésre és ennek a megtalálására segítő Tóth Árpád Kaszáscsillag c. verséből a szép idézet:

Fény vagy te is, lobogj hát,

Melegíts és égess,

Hinned kell, hogy a világ

Teveled is ékes! -

2013. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Az első száz év a legnehezebb!"
2013. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!