Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy köszönjek anyósomnak meg...

Hogy köszönjek anyósomnak meg apósomnak?

Figyelt kérdés
Hogyan köszönjek rá az anyósomra meg apósomra.? Tudom még nem azok, mert még nem élünk együtt a barátnőmmel. 16 éves vagyok és a jövendőbeli anyósom 38, férje pedig 37 vagyis ilyen középkorúaknak mondhatók. Meg a másik, hogy hogyan szólítsam őket?

2014. jan. 12. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Biztos vagyok benne,hogy nem ők lesznek az anyósodék.

Amúgy meg attól függ tegezed e őket vagy nem.

2014. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Jo napot kivánok! -anyum egyébként elolvad attol, ha egy fiatal fiu, magabiztosan, mosolygosan ugy köszön neki, hogy - Kezicsókolom! :D persze ö nem 38 éves -fiatal asszony! (és nem középkoru :P) hanem 58 :)
2014. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 eric_one ***** válasza:
93%

Magázódó viszonyban, napszaknak, és jövet-menetnek megfelelően Jó reggelt!, Jó napot! Jó estét! Viszontlátásra!


Ha pedig ők felajánlják hogy tegeződjetek, akkor egyszerűen: Sziasztok!

2014. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Először magázod őket aztán aki megengedi azt tegezheted.
2014. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

16 éves vagy?

Cső muter fater mi a pálya?!

Am 16 évesen úgy érzed révbe értél, és megállapodtál? Nem semmi kölyök respekt neked!

Anyunak köszönj csókolommal, apunak meg jónapottal. Ha megengedik akkor tegezd le őket. De majd később ha valóban tovább tart a kapcsolat úgyis letegezed őket.

2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem valószínű hogy egy 38 éves ne tegeződjön :)
2014. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Csókolom...vagy napszaknak megfelelően..


/Ők pedig nem az anyósod és apósod, mégcsak jelöltjeid sem.../

2014. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Aztán majd ők majd felajánlják, ha tegeződhettek.. A lányom pasijának 16 évesen tuti nem engedném, hiába vagyok fiatal... Tudja hol a helye...esetleg 1 év múlva...ami nem valószínű, hogy bekövetkezik
2014. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem az apósod és anyósod, mert nem házasodtál össze a lányukkal. Ők egyszerűen a barátnőd szülei.

Apukának "Jó napot kívánok", anyukának "csókolom" vagy "kezitcsókolom".


Hazamenetelkor pedig "viszontlátásra".


Nem tanítottak meg otthon, hogy hogyan kell köszönni felnőtteknek? ;)

2014. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Én 31 vagyok, a barátnőm 24, de május 24-én(amikor a szerelmemmel megismerkedtünk, az élet úgy hozta, hogy sajnos rögtön a szülőkkel is megismerkedtem, ők maguk ajánlották a tegeződést, a nőt is és a férfit is a keresztnevükön szólítom, Jolán, Imre... ennyi). Ha viszont nem ajánlották volna fel, akkor - bár kevesebb, mint 20 év közöttünk a korkülönbség- nagyon korai, becsúszott gyerek a szerelmem- én nyilván nem tegeztem volna le őket magamtól, de így aztán nagyjából az 5. perctől fogva tegeződünk...

(Először én is magázással, pontosabban Önözéssel indítottam, de szinte rögtön tegeződésre váltottunk.)

2014. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!