Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Erre most mit lehet normálisan...

Erre most mit lehet normálisan mondani, úgy hogy felfogja az apósom, hogy ezzel engem megbánt, vagy hogy legközelebb ne mondjon inkább semmit?

Figyelt kérdés

Itt van a story elozmenye: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

Ujabban azt vagta be nekem, hogy: A parod vitt teged futtatni? A durva az, hogy arra mondta ezt, hogy meg van csinalva szepen a kormom.


2014. márc. 24. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy igazi 5 IQ-s paraszt. Biztos, hogy a közelébe sem mennék. Az ilyen lepkeagyuakkal nem lehet beszélni, sem érvelni sem meggyőzni.


Nem mennék apóshoz, mint ahogy nem is mentem, bár nálunk ennyire nem volt durva a helyzet.

2014. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nem vall egy intelligens emberre ez a beszólás és az előzmények sem.

Jogosan érezheted magad megbántva is, ezt készséggel elismerem.


Viszont te már évek óta a nyakukon élsz és eltartanak.

nem egy szalonképes módja a véleménynyilvánításnak az, ahogyan apósod beszél- de nem lehet, hogy a helyzet és az eltartásod ellen tiltakozik ilyen keresetlen szavakkal?


Ha igen (valószínű), akkor én már bő 2 év után igyekeznék a saját lábamra állni és fogni a "párom"-at és elköltözni egy olyan albérletbe, házba, lakásba, portára stb. ahol nem vagyok ennek kitéve és ahol a magam ura lehetek.


Igen, ez pénzbe kerül, de úgy gondolom, hogy ugyanúgy a felnőtté válás része, mint a "párommal" összeköltözés a "párom" szüleinek a kontójára.


Minden jót.

2014. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-esnek: kezdem en is azt hinni, hogy kar visszaszolni, vagy egyaltalan hozzaszolni.

2-esnek: Lehet, hogy azert szol igy, mert meg a nyakukon elunk, es mar nem akar minket latni. De akkor miert kuvazza le a leendo sogor baratnojet, aki nem lakik itt? Miert kuvazott le engem, amig nem laktam itt? Mert biztosra veszem, hogy volt ilyen. Nem csinaltam neki semmit.

2014. márc. 24. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Sohasem értetten, hogy miért kell apósékkal, anyósékkal élni? Beszállsz a rezsibe?
2014. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Kerdes:

Mentetek aa templomba? Nem lehet, hogy tul vallasos egy idosek altal "proba hazassagnak" hivott dologhoz?


Amugy: Mondani kellett volna erre a kerdesre/beszolasra? Apuka! Ne tudja meg, hogy mennyire megugrott am a forgalom miota a fia a szervezo...

Ha kuvazni akar Teged, akkor fog is! De elfogadni sem kell am..

En tuti beszologatnek, hogy ingyen menet senkinek nincs Apuka! Ne meregessen mert ez is az aru resze!

Gondolok itt a gorbelabas beszolasra! Valahogy fizetni kell az iskolat...


Nekem is hasonlo tipus a Parom apja... En latvanyosan huzgalom 6 ev utan a szemoldokom az ostobasagaira vagy kinevetem...

En mar nem birom megallni az agymeneseire... 4 Fia van egyik se szol vissza neki!

Engem meg nem erdekel mar, hogy miert beszel ki! Vagy direkt ra is teszek!

Mikor kuvazna teged koszond meg! Ne okozzon fajdalmat vele! Az a celja az ostobanak,hogy hergeljen..


Parom Apja mikor beteg lett 2 honapja csak ram szamithatott... Gyomorfekelye van, korhazba vittem, foztem ra, kiadagoltam elmagyaraztam az etkezesi szabalyokat stb...

Szerinted az isten barma mit csinalt? Haza ment es megevett 1 kilo narancsot ami savat csinal es ratolta az aznapi vacsi mennyiseget mert o jobban tudja! Vihettuk vissza a nem normalist mert osszepisilte magat a fajdalomtol... Mi kulon elunk szerencsere! Ha vele kene, valaki mar halott lenne!

2014. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit mondj, hogy felfogja, hogy ezzel megbánt téged?


Nehogy már bármit is mondani kelljen ahhoz, hogy ennek tudatában legyen az öreg..! Ilyen kijelentések csakis megbántás céljából születhetnek.


Ahogy más is írta, vagy megvéded magad ironikus visszaszólásokkal (küzdelem az élet), vagy megszakítani a kapcsolatot, ha lehet. Mert ilyen színvonalon lévö emberekkel nem lehet észérvekkel zöld ágra vergödni, akármit mondanál, úgyis találni fog ürügyet, hogy negatívan beszéljen rólad.

2014. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát a kommentedből az jött le, hogy te PONTOSAN tudod, hogy azért szólogat be ilyen csúnyán, mert utálja, hogy ott élsz ingyen.


Akkor viszont csak egy-két kézenfekvő megoldás van:

1. fizetsz azért, mert ott laksz (beszállsz a rezsibe, plusz segítesz, bevásárolsz stb.)

2. fogod a cókmókodat és elköltözöl- így apuka is megnyugszik, kevesebbet fog beszólni és te is végre bebizonyíthatod, hogy nem csak a szád nagy, hanem önellátásra is képes vagy.


Tény, hogy az apósodnak csúnya szája van, ez nem kérdés.

De hátborzongató a te hozzáállásod is.

Lehet, hogy zsák a foltját eset, még ha nem is esik neked jól.


ha valami nekem nem tetszik, akkor változtatok rajta.

Ez a lehetőség előtted is nyitva áll. Hajrá.

2014. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt mondom, mindig kettőn áll a vásár. Biztos, hogy nem minden esetben egészséges apósnál, anyósnál egy háztartásban élni. Optimálisabb ha a fiatalok önállóságra és függetlenségre törekednek.

De az érem másik oldala, hogy bizonyára senki nem tartott pisztolyt apósék fejéhez, hogy befogadják őket magukhoz. Valahol apósék döntése volt, és ha időközben nem is tetszik nekik a helyzet, a megoldás nem az, hogy proli módon csinálják a lelki terrort, hanem például beszélgetéseket folytatnak a VALÒDI problémákról, hogy kit kiben mi zavar.

2014. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mi vesszük a saját kajánkat teljes egészében, a közösbe veszünk tejet, lisztet, hust, uditot, kenyeret, stb. A rezsibe nem fizetünk, mert az mondták tegyük el a sajátunkra. Az egyébként 10000Ft-be jönne ki kettőnknek, ha szétosztjuk.

Hazajövök melóból mosogatok, kinyalom az egész konyhát, hogy rendbe legyen, mert az após mindent összemorzsázik, a fürdővel dettó ez a helyzet. Mindenhol porszívozok, és port törlök, kivéve az ő hálojukat heti 2x. Az anyós ha nincs itthon főzök mindenkire. 21.00 után nem zörgök, és még csak nemis zuhanyozhatunk, hátha alszanak,és felkölteni nem akarjuk őket.

Mit csináljak még??? Elköltözni julius 1.-jen fogunk. Addig mit kell tennem, hogy nyugalom legyen?

2014. márc. 24. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
...minimum 10 méteres távolságot tartani a lakásban.
2014. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!