Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám világossá tenni...

Hogy tudnám világossá tenni számukra? Akaratosak!

Figyelt kérdés

Egy faluba költöztünk anyósékkal,az én családom és barátaim tőlünk 15-20km-re! Azt akarják hogy a gyerekemet/1,5 éves/az ő falujukba hordjam csak és hogy minden délután náluk legyek.A gyerekem láthatóan nem szimpatizál sajna velük,sír ha meglátja őket,elszalad,felvenni se tudják.

Kérdőre vonják,h miért viszem az én szülővárosomba játszótérre,orvoshoz...stb . Egyszerűen nem értenek a szép szóból.Minden héten 1szer viszem anyósékhoz,olyankor 2-3 órát minimum ott vagyunk. Ezenkívül,ha ő lejön akkor látja. De az ritka...van hogy 3hétig nem ér rá lejönni,pedig nem dolgozik! Párom nem szól bele,én meg nem szeretek bunkózni,de kezd a pohár betelni.Hogy állítsam le őket? Igazam van ugye?



2014. ápr. 2. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Minden nap utazol x ideig autóval(busszal...) hogy elvidd játszótérre a gyereket?

A helyi játszótérrel mi a baj?

Ha téged zavar amit beszélnek akkor ne menj oda ne hívd őket, ha hívnak akkor tedd le a telefont, hogy pl. kell valami a gyereknek stb.

2014. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk azt én sem értem, hogy ennyit utazol, hogy játszótérre vidd? Az orvost meg pláne nem, a beteg gyereket utaztatod?

Az oké, hogy nem akarsz ott lenni náluk, akkor ne menj. De orvost én mindenképpen keresnék helyben.

2014. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

anyósék ismeretlenebbek a gyereknek, be lehetne hozzájuk szokatni ha akarnád


amúgy nem értem a problémád. nekem mindegy lenne, hogy a szüleimnél, vagy anyóséknál van e a gyerek

2014. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem minden nap megyek haza,de egy héten 3-4szer kb...akkor játszóterezünk.Ahová költöztünk az nem szimpi(az hogy miért költöztünk ide,az egy másik téma)...bizti vannak rendes embere,de nincs szükségem új barátokra.párommal tisztáztam mielőtt gyerek lett vna,és költöztünk volna,hogy ide nem fog járni se ovi,suli semmi.Csak ezt anyósék nem tudják/nem akarnak róla tudomást.
2014. ápr. 2. 15:18
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

* vagy melyik játszótéren játszik, vagy akármi


kérdezőnek miért nem mindegy?

2014. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Anyukámat első perctől kezdve imádja a gyerek...anyóstól fél...bár más gyerek is volt így anyóssal. Dokikérdés...a szüleim eüsek...ezért viszem 15km-rel arébb,bmikor vihetem.Egyébként gyerekorvos itt nincs is,de ők még így is pampogtak volna,ha hagyom. Annyira az ő falujukba akarnak láncolni,de miért?meg hogy egy nőnek délután otthon a helye! ez após volt! Hol élnek ezek? 60-as évekbe?
2014. ápr. 2. 15:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Anyukámmal jobb szeretek én is beszélni,mint anyóssal...és még a gyerek játszik addigis barátok,család közt vagyunk.Ezért sztem a szülővárosom játszóterét!
2014. ápr. 2. 15:22
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehetséges, hogy megérezték, hogy lenézed őket? Szerintem költözzetek vissza oda, ahol eddig életetek. Így neked nem lesznek ott ismerőseid sem, sem barátok sem senkid.
2014. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Szeretik az unokájukat, szeretnének vele minél több időt tölteni, viszont nem így kéne, le kéne ülnötök és megbeszélni.
2014. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Autóval utazok 15-20km-t az sok? nem buszon!
2014. ápr. 2. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!