Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megtudta, hogy ebédre...

Anyósom megtudta, hogy ebédre rendeljük a kaját, ezért kitalálta, hogy majd ő főz a fiának minden napra friss ebédet, ha már én lusta vagyok hozzá. A férjem leállította, most engem szid emiatt. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A férjem vagy elengedi a füle mellett, vagy elmondja hogy semmi köze hozzá, ne szóljon bele.


Ti mit tennétek? Engedjem el én is a fülem mellett? De hogyan?


2014. okt. 15. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

egyik füleden be a másikon ki :-)))


ha a férjednek megfelel ez a rendszer akkor mit törődsz h mit mond az anyós ?

2014. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Nem tartozik rá, mit esztek. Eméssze meg a hírt, ennyi. Praktikus dolog rendelni, teljesen megértelek.
2014. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
miután a férjed probàlja leàllitani az anyját, ugy gondolom nincs szükség hogy te is beleszolj.
2014. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a férjednek.

Ha ti ketten egyetértésben csináljátok így, akkor ő ne változtasson ezen.

Ha netán hozza az ennivalót, ne vedd át tőle.

2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a füled mellett, vagy mondd el neki, hogy semmi köze hozzá, ne szóljon bele - pont, mint a férjed. Ezzel ezt lehet tenni, mást nem nagyon.
2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Már 2 hónapja ez van, kezd elfogyni a türelmem. Azt hittem, ez is 3 napig tart majd, de nem.


Az első héten minden nap vitt ebédet a férjem munkahelyére. A férjem egyik nap sem vette el tőle, ezért most azt a taktikák választotta, hogy engem készít ki, hátha meggondolom magam.

De már a férjem is elmondta neki, hogy neki ez így jó, meg ha nem lenne jó, van keze, főz magának. Na ez csak olaj volt a tűzre.

2014. okt. 15. 10:32
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit beteg szegény, azt hiszi, hogy a fiacskája éhezik. Minden alkalommal megmondanám, hogy állítsa le magát és kész. Majd megunja, meglátod! Te meg ne készülj ki ettől, nincs értelme.
2014. okt. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem egyáltalán nem praktikus, mivel a rendelt kaja hosszútávon mindig drágábban jön ki.

Otthon főzni több napra sokkal költséghatékonyabb, még akkor is, ha valaki megengedheti ezt magának napi szinten.

Lehet arra fogni, hogy nincs ideje az embernek rá, de sokan csinálják így, és munka után neki állnak főzni.

Lassan önálló életbe kezdek külön a szülőktől a párommal, és megtanultam munka mellett, hogy mennyire számít minden forint.

Én biztosan főzni fogok, még akkor is, ha 5 után érek haza.

Egyetértek az anyóssal. Téged ettől függetlenül nem bántalak, ti dolgotok.

Szép Napot! :)


21L

2014. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolso erre majd visszaterunk ha kulonkoltoztel!tervezni mindig lehet, csak nem mindig jon be ;-)
2014. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
90%
Jaja, egyetértek. Tervezni lehet, megvalósítani más dolog. Amikor 5ig melózol, utána hazaérsz, beteszel mosást, mosogatsz, takarítasz, elpakolsz, leülsz végre, és utána még főznél ahelyett, hogy a pároddal bújnál össze... te tudod. Nem értek veled egyet, de a ti dolgotok ;) (és akkor még nincsenek gyerekek a képben...)
2014. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!