Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm több mint egy éve szakított az exével, mi lassan 11 hónapja vagyunk együtt, viszont a barátnőm folyamatosan találkozik az exe szüleivel. Együtt éltek 3 évig, a srác szüleivel együtt ezzel magyarázza hogy nagyon jó viszonyba kerültek. A barátnőm szülei már 4 éve meghaltak. Az exével nem találkozik, mivel a srác más városba költözött. Nemtudom mi tévő legyek. Vélemények? Én 26, párom 24

2015. jan. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
PÁLINKÁT!
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez komoly, hogy féltékeny vagy a szülőkre? A munkahelyére amúgy elengeded? Mert ott találkozhat akár potenciális jövendőbelivel is? Ezt tudtad?
2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom, hogy semmi kivetnivalót nem látok a történetben.
2015. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a probléma? Komolyan nem értem. Nincsenek szülei, velük együtt élt 3 évig, valamiféle pótszülőnek tekinti őket szerintem. Érthető, azt gondolom, nincs ezzel baj, nem az exével találkozik.
2015. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt szerintem eléggé megszerette őket, és mégis csak náluk lakott meg Velük élt, ráadásul az ő szülei meghaltak, szerintem tök természetes ha találkozik Velük. Nem az exével találkozik hanem a szüleivel. Nemtudom mi ezzel a probléma..
2015. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Igyal.


Az mindig segit.

2015. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit kellene tenned szerinted, eltiltani tőlük, akikkel jó viszonyban van? Velük élt 3 évet, és megmaradt a jó kapcsolat. Te erre vagy féltékeny?! Te magad írod, hogy az ex még csak a közelbe sincs, tehát vele nem találkozik, pedig abban sem lenne semmi ördögi.Miért gondolod, hogy beszabályozhatod, kikkel találkozhat, kikkel lehet jó kapcsolatban? Nem a tulajdonod. Kérd meg, hogy vigyen téged is magával, és mutasson be nekik, ha ettől könnyebb lesz neked.
2015. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó viszony van két idősebb emberrel, - ebben az ex már nincs benne sehol....

Csak semmi para.

2015. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is jóban vagyok az exem szüleivel nincs ebben semmi. Mondjuk azóta egyszer ledurrantottam de az még járt.
2015. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!