Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg muszáj anyunak meg...

Tényleg muszáj anyunak meg apunak szólítanom a párom szüleit?

Figyelt kérdés
Folyton ezt erőltetik, de én nem akarom, máshol is ez a szokás, hogy így kell szólítani őket?
2016. jan. 22. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2016. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Uhh, ez nagyon ciki. :S
2016. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon gáz! Nem, nem kell! Elvileg te felnőtt ember vagy, ha már párod van.
2016. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, 26 éves, de folyton ezzel nyaggatnak, hogy akkor én semmibe veszem őket, ha nem így szólítom, de én nem szeretném, és soha nem is fogom.
2016. jan. 22. 21:24
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

ez kicsit beteg, mert ha meg " anyuka" meg " apuka" lenne, azt megertenem, ha videkiek vagytok es ok konzervativak. ( mert videken ez divat volt regen, igy szolitani a sajat ill. a parok szuleit). de esetedben ez abszolut BETEG!!!!

nekem az is kellemetlen, amikor a parom nagyszulei, vagy ugy atlagban, nagyszulo koru emberek kerik,hogy tegezzem oket. nem megy, es kesz. akkor se, ha ez nekik sertes.

2016. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez kb. a 60-as években lehetett divat.. én a keresztnevükön szólítom őket.
2016. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, sőt nagyon tapintatlan dolog tőlük, hogy ilyet kérnek, majd ha saját magad úgy érzed szólítod őket anyukának, apukának, akkor sem anyunak, meg apunak, nem ők a szüleid, aztán meg majd az jön, hogy miért nem köszöntötted fel anyóst anyák napján. Ne legyen igazam, de lesz még gondod velük.
2016. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Off: videken nem a 60as evekben volt divat, hanem kb meg a 80as evek vegen, 90es elejen is. ( pedig nem egy vilagvegi kisfalurol beszelek, pest megyei telepules bptol kb 40kmre)
2016. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Sógornőm férje anyuzza meg apuzza közös anyósunkékat, de én sose éreztem erre késztetést... o.O A keresztnevükön szólítottam őket, apósomat leginkább sehogy, mert valahogy láttam rajta, hogy neki se tetszik annyira, aztán mióta gyerekeim vannak, rászoktam a mamapapára, és ezzel mindenki boldog.
2016. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Én Géza bácsinak és Gizi néninek szólítanám őjket, már csak azért is, hogy megmutassam, rajtam nem fognak uralkodni. (Gy. k.: valódi keresztnevet helyettesítsd be)
2016. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!