Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az "apósom" a nőgyógyászom!?

Az "apósom" a nőgyógyászom!?

Figyelt kérdés

Szerintetek belemennyek, hogy ő legyen a nőgyögyászom? 14 éves korunk óta együtt vagyunk a fiával és úgy mond ismer már. Tudja,hogy szexuális életet élunk 17 éves korunk óta és én pont ezért szeretnék most elmenni nőgyógyászhoz, mert már elég bennsőséges a kapcsolatunk ahoz ,hogy tablettával védekezzünk. De nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet e ez. Benne már bizok, ismerem is és a fianak gondolom nem akar rosszat, de nem akarok az egész család előtt "kitárulkozni"..Mi a véleményetek...

21/L



2016. okt. 16. 08:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
42%
Kerd meg hogy ajanljon egy jo kellegajat neked.
2016. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 omba ***** válasza:
69%

#39, Jánosom, te voltál már fogorvosnál, de voltál-e nőgyógyásznál?

Persze "véleményed" attól még lehet.

2016. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 János Gilján ***** válasza:
8%
Ne izgulj, van is! ;)
2016. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
34%
Egy orvos sose úgy néz valakire mint szexuális tárgyra. Túl bonyolitjátok, túl hisztizitek a dolgot. Gondolom ha ezt megtudnád beszélni a fiúddal, meg a leendő apósoddal is, égész más lenne erről a véleményed. Csak hát össze vissze minden féle marhaságot bele gondoltok. Ha oda kerülne a sor hogy valami hirtelen rosszul lét elkapna akkor is nem engednéd neki mert ismer. Szerintem egy orvos már van annyira normális hogy téged nem mint rokon, meg nem mint szexi csajt nézne meg hanem mint nőgyógyász egy beteget. De nem az egész család előtt tárulkoznál ki. Nem kell ebbe semmit bele képzelni.
2016. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem mondta, hogy "apuka" esetleg meg akarná dugni. De egy orvossal az ember olyan dolgokat is közöl, amit a pasija apjával nem biztos - szóval szerintem semmi indoka nincs annak, hogy esetleg kínos helyzetet bevállaljon. Szerintem nőgyógyász van bőven.
2016. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
51%
Én azt se vállaltam be hogy a párom családjának a nőgyógyászához menjek. Mivel nagyon jó barátságban vannak. Igazából nem ajánlották fel de nem is mennék bár a párom mondta h ő legyen inkább a nőgyógyászom
2016. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem semmiképpen nem szerencsés összemosni a családi kapcsolatokat az orvos-beteg kapcsolattal, amelyek teljesen különböző kapcsolatrendszerek. Egyszerűen nem. Alapból. Bármilyen szakorvos legyen is az illető. De a nőgyógyászat esetében ez hatványozottan igaz -- nem akarom ismételni az előttem szólókat.
2016. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem írtad ki hogy végül hogyan döntöttél.


Azért leírom a véleményem.


Te beteg vagy, ha ilyen kérdés megtud fordulni a fejedben!!!

Ettől már csak az lehet rosszabb, ha valaki a vérszerinti rokonát megy ilyen vizsgálatra!!!


Ezzel az erővel,akár le is feküdhetnél vele, már úgyis mindegy nem?? :)


Eldobom az agyam...

2017. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
* rokonához
2017. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!