Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bizonytalan vagyok. Tenyleg...

Bizonytalan vagyok. Tenyleg akkora bunt kovettem el?

Figyelt kérdés

A tortenet 2 evvel ezelott kezdodik. A parommal 2 eve ismerkedtunk meg, kulfoldon elunk mindketten. Nagyon szeretem. Pont a megismerkedesunkkor a kisfiamat vesztettem el, o mindenben, anyagilag is segitett, amiert a mai napig halas vagyok neki. Aztan kb fel evvel ezelott megismerkedett egy magyar lannyal aki mindenfele alaptalan hulyesegeket mondott rolam. Nagyon fajt hogy a parom elhitte es nem nekem hitt, nagyon bantott. Azt mondta csak szanalombol maradt velem. Es ha barmi nem tetszik ( pl megemlitettem hogy zavar higy otthagyja a zoknijat) akkor huzzak el.

Azert a mindennapokban nem veszekedtunk, es en nagyon ragaszkodom hozza, nagyon szeretem. Tegnap este megnezte a telefonomat amig en nem lattam, anyam irt egy emailt amit elolvasott. Ez volt benne: "Mit varsz egy fasztol? Ugysem fog segiteni" a paromra gondolt.

Termeszetesen felhivtam es megmondtam neki higy ne beszeljen igy a paromrol de mar keso volt, a parom total kiakadt. Kb mindent a fejemhez vagott az oldal nem engedi kiirni miket. Bicsanatot kertem tobbszor is, anyam is.

Nem tudom mit tehetnek meg...


2017. márc. 21. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Carragher_x ***** válasza:
100%
Mondjuk elköltözhetnél.
2017. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom... A sztorid olvasása közben vártam, hogy mikor érünk el a szakítós részhez. El vagyok képedve, hogy egy ekkora haszontalan tuskó paraszttal még együtt vagy. Kérlek hidd el, nem kell letelepedni egy ilyen szemétládával csak azért, mert egyszer réges régen segített. Hallgass anyádra, teljesen igaza van, és rémes, hogy ennyire eltorzította a gondolkodásodat a "párod", hogy még képes vagy anyukádat leb*szni, csak hogy a rabszolgatartód kedvében járj.
2017. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet mond, hogy szánalomból van veled, meg húzzál el? Pofátlanul megnézi a privát levelezésedet a telefonon, és még csak el sem próbálja titkolni, hanem még neki áll feljebb? Ez nagyon-nagyon gáz!

Anyukád fogalmazhatott volna szebben is, de ennek ellenére teljesen egyetértek vele!

2017. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem követtél el semmilyen bűnt, inadekvát módon viselkedik a károdra és nem először.

Mondj le erről az "emberről" inkább!

2017. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

Anyukamnak sajnos ez a szava jarasa. Egy ideje mar erzem hogy nincs minden rendben, de 40 hez kozel vagyok, en egy eletre terveztem vele. Nagyon szeretem, meg akkor is ha sokszor bant. Es persze fogalmam sincs mihez kezdenek egyedul. Azt mondja szanalmas vagyok, senkinek nem kellenek es ehenhalnek egyedul.

Higgyetek el, mindent probaltam negtenni a kapcsolatunk erdekeben. Mindent! Olyan dokgokat is ami mar megalazo is lehet. En tenyleg halas vagyok neku, de ugy erzem neha kigyilkol belulrol. Szandekosan bizonytalansagban tart.

O egyebkent depresszios, mar reg ota. Neha vannak jo oeriodusai, 1-2 het, amikor minden ok. Maskor meg mindenert en vagyok a hibas. Dolgizom, nagyon jol tudja higy hol, tobbszor mondtam mar neki, hogy meg is mutatom. Ejszakas vagyok tobbnyire es egy csomoszor a fejemhez vagja hogy : azt sem tudom hova mesz es mit csinalsz. Annyira faj...

2017. márc. 21. 23:57
 6/64 anonim ***** válasza:
100%

" fogalmam sincs mihez kezdenek egyedul"


Mért, hát mielőtt megismerted, 2 évvel ezelőttig, hogyan éltél?...

2017. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, könyörgöm, mért halnál éhen...
2017. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Igen, ehen halni nem fogok. De mocskos midon szeretem. Miert vagyok en ennyire rossz? Miert nem lehetek neki soha eleg jo?
2017. márc. 22. 00:17
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Az önértékelésed a béka valaga alatt! Pont ez a célja,de látom el is érte! Szedd össze magad és hagyd ott a francba! Ne arra a havi egy hétre várj,amikor minden ok!

Mi kell még,nem kaptál elég megalázást? Szeretsz szenvedni? Azt gondolod rajta kívül nincs más férfi?

Nő létemre nem értem sokszor a nőket,esküszöm!

2017. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nagyon távolinak, elérhetetlennek tűnik a valódi boldogság, főleg egyedül. De hidd el, ennél sokkal sokkal többet érsz! Egy abúzív kapcsolatban vagy. Nagyon sok nő átesett ezen. És mikor végre kijutottak belőle el se tudnék képzelni, hogy miért voltak olyan sokáig ilyen emberrel. Neked még ott van anyukád, van kiutad. Költözz hozzá, ne állj szóba ezzel a féreggel és szépen lassan kitisztul az agyad. Olyan lesz, mintha egy drogos álomból ébrednél fel. Újjászületsz.
2017. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!