Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e itt valaki olyan aki...

Van-e itt valaki olyan aki szereti az anyósát és csupa szépeket tudna róla mondani? Pl?

Figyelt kérdés
Legtöbbje csak panaszkodik,nekem például semmi bajom sincs vele,neki is vannak bogarai de a férjem anyja és elfogadom sőt szeretem is...:)
2010. júl. 12. 13:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom...ha valami történne vele azt én nem élném túl és az apósomat is ugyanugy szerteem és ők is engem akármit megteszek nekik..:)
2010. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen, engem is nagyon zavar ez. Mintha fiat csak szipirtyók szülnének.
2010. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

én is elfogadom, sőt szeretem. de neki is megvannak a tipikus bogarai, de tisztelem benne, hogy az utóbbi időben próbál rajta változtatni és én is türelmesebb, simulékonyabb lettem.

de az esküvőnk előtt (egy éve) nagyon kibújt belőle a kisördög, ezt nem fogom elfelejteni (megbocsájtottam, de nem felejtettem el). akkor nagyon elviselhetetlenné vált, tipikus anyós rigolyákkal. (mindenbe beleszólt, semmi se volt jó. érzelmileg zsarolt minket, elsírta magát, hogy nem szeretjük, közben minden mozzanatának az esküvőnek úgy kellett történnie, ahogy ő eltervezte)

2010. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
13:59 vagyok megint. szépet is tudok mondani róla, de ez olyan dolog szerintem, hogy az emberek áradozni nem jönnek ide, viszont ha valami probléma van , akkor kiírják magukból. sok esetben jogos lehet a leírt probléma, de meg kell próbálnunk megértőnek lenni anyósunkkal, még akkor is ha nehéz eset, mert ha nem, csak rosszabb lesz
2010. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem és tisztelem is az anyósomat. Ők is jobban szeretnek engem, mint a saját lányukat, csak az unokák között nem tesznek különbséget.
2010. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

De irigyellek benneteket :-)

Ritka a jó anyós, de hál Istennek úgy látszik még létezik.

2010. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még együtt voltam a párommal az anyós jelölt és após jelölt is kedvelt, én is őket. Soha nem tudtam rosszat mondani róluk és továbbra sem tudok. Mindketten rendes dolgos emberek.
2010. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
korrekt ember, közvetlen, nem tenne keresztbe. együtt megyünk nyaralni tesókkal, szülőkkel mindkét oldalon. szerencsére mindenki mindenkivel jól kijön. nem vagyunk tökéletesek, mi a szomszédokkal vagyunk megáldva...:D
2010. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én nem csak csupa szépet tudok mondani róla, de attól még szeretem. A kapcsolatunk elején furi volt, de amióta összeházasodtunk a férjemmel, elfogad, az unokáját (3 hónapos lesz) pedig imádja. Nem kell ennél több.

Szerintem azok, akik panaszkodnak, nagyrészt együtt élnek az anyóssal, számomra legalábbis ez jött le, és az tényleg nagyon idegölő. Mi is éltünk együtt egy rövid ideig. Egyszerűen más család, más szokások, ahol én nem vagyok otthon, és hiába volt kedves az anyós akkor már, nekem akkor is rémes volt.

2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Első látásra megszerettük egymást...XD:]
2010. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!