Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztem a Családid Titkokat és...

Néztem a Családid Titkokat és felmerült egy olyan jelenet ahol a férj megverte a feleségét. Az ember aki nőt ver? Mi a véleményetek erről

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Csak sajnos nagyon kevéste derül fény... mert nem mernek/tudnak segítséget kérni. És ugye ebből jön az àldozathibáztatás...
2019. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Úgy általánosan nálam már nem tartozik bele a civilizált ember fogalmába, hogy verekszünk (kivéve önvédelem).

Az meg, aki ráadásul nála gyengébbet ver meg, még inkább a legalja.

Én igazából csak nem értem, hogy erre utána büszke? Erősnek érzi magát? Legközelebb az ovistól is elveszi a nyalókáját, hogy megmutassa, nagyfiú?

Az ilyen miért nem tud legalább a saját súlycsoportjába belekötni, ha már ennyire nem bír magával? Ja, mert ahhoz gyáva...

2019. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Argloss ***** válasza:
85%

Mik a körülmények? Mert ha mondjuk az van a háttérben, hogy a nő lapáttal lecsapta az férj előző házasságából meglévő gyermekét és elásta a kert végében, akkor a verés éppenséggel meglehetősen visszafogott reakció volt.


Valamelyik fél mindenképpen gyengébb, a megítélése a dolognak szerintem attól függ, hogy hogyan jutottunk el az erőszakig. Én személy szerint nem ítélném el azt a férfit aki a rá késsel támadó nőt egy jó irányzott ütéssel ártalmatlanná tenne. Azt viszont igen, aki azért verekszik, mert a másik túl hangosan vett levegőt, vagy nem nézett elég szépen.

2019. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Családi titkoknak olyan része nem volt, ahol a nő simán megveri a férfit? Nem kell általánosítani, mert nem látunk bele minden család életébe. Sok nő simán megveri a férjét. Mondjuk ahhoz kell egy 100 kilós nő, meg egy 50 kilós férfi. Hm?
2019. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!