Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan győződjek/g...

Szerintetek hogyan győződjek/győződhetek meg róla, hogy tényleg megcsal-e a párom?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet "túlórázik",viszont a pénz baromira nem lesz több... a szexuális életünk kész katasztrófa,eleinte isteni volt,most már egyre jobban tehernek érzem részéről. telefonja állandóan némítva van,exe egy héten minimum 6szor hívja,van amikor napi 3 szor is egymás után. eddig mindenhova magával vitt,még akkor is,ha csak a boltig ment,most már a kapuig sem szívesen hív ki. ha mellette vagyok,és megcsörren a telefonja összerezzen,zavart lesz,hebeg-habog és rögvest törli a híváslistát,smst. rám sem bagózik... elmegy mellettem,eleinte meg nem állta volna,hogy ne érjen legalább egy újjal hozzám. beszéltem róla édesanyámmal egyik este telefonon, aztán kérdőre vont, h anyámnak mi köze ehhez,meg a problémáinkhoz,neki ez nem tetszik stb,ez csak ránk tartozik.ezzel vehetm úgy i, h eszólta magát, h tényleg megcsal. na de mikor rákérdeztem,tagadott mindent. de nem mer a szemembe nézni... hogyan bizonyítsam, h megcsal????
2010. júl. 16. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ezen nincs nagyon mit bizonyítani...
2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezen mit akarsz még bizonyítani? Nem elég egyértelmű?
2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál azok tipikusan a megcsalás "tünetei". Bizonyítékot elég nehéz lesz szerezned, esetleg követed, vagy magánnyomozó, de szerintem nem ér ennyit az egész... Vond kérdőre, hogy miért is van lenémítva a telefonja meg stb.
2010. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már kérdőre vontam,semmit nem ért. Nekem egyértelmű persze,de kijelentette, h ha úgy is van, h megcsal addig úgy se fog elválni amíg nincs rá kézzel fogható bizonyítékom. hát köszönöm....
2010. júl. 16. 14:40
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ezzel el is árulta magát, szerintem. Az a gáz, hogy te nem az érzelmi sértettet adod neki, aki össze van törve, hanem a becsületsértettet. Arra soha nem fog vallani, de az érzelmi sértettre annál inkább.
2010. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Sztem megéri felhívnod, és megkérdezi mennyiért követné a férjed, mert csak telefonon keresztül ad neked árlistát.

2010. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem iróniának szánod a kérdést...

De nem.

Legyen bizonyítékod? ez hü*lye , már bocs....

Amilyen gátlástalanul csinálja, előbb vagy utóbb úgyis lesz...

2010. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd el őt vagy dobd ki, ha válni nem is tudsz!
2010. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de ez a magánnyomozós dolog...hihetetlen miket ki nem találnak manapság. Nehogymár valaki nyomozói segítség nélkül ne tudja elintézni a saját magánügyeit.
2010. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Megbízható, független barátnőt/nő rokont ráállítani, hogy "csábítsa el". Beszélgetést felvenni.

Bár nem etikus, de ha annyira ragaszkodik a bizonyítékhoz...

2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!