Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elő szokott fordulni veletek hogy a felnőtt gyereketekre úgy gondoltok mintha még gyerek lenne?

Vagy ez nem szokás?



2019. okt. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Ez így természetes. Amíg élek, ők gyerekek maradnak a számomra.
2019. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem baj ha megkérdezem, mikor vagy milyen esetben szoktál úgy gondolni a gyerekedre mint egy gyerekre?
2019. okt. 28. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mindig gyerekként gondolok rá és a gyereket látom benne, hiába akárhány éves.

Persze ne úgy képzeld el, hogy pelenkában, vagy öt évesen, mert hülye nem vagyok. Hanem van egy valaki, aki más fogalomkörbe tartozik nálam, mint a többi vele egykorú, aki nem a gyerekem. Késztetést érzek, hogy védjem, hogy etessem, hogy tudjam rendben az élete, hogy segítsem ha kell.

Ezt nem lehet elmagyarázni, ezt tényleg csak az tudja megérteni, akinek már felnőtt gyereke van.

2019. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekem mindíg is a gyerekem marad, de ha már felnőtt nem bánok vele úgy, mintha gyerek lenne, nem is úgy gondolok rá, ők az én felnőtt fiaim. Még akkor is, ha néha azt mondom nekik "kisfiam". :)
2019. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

28 éve a fiam, és számtalanszor előfordul, hogy kisgyerekként gondolok rá. Mikor?

Főleg akkor amikor tudom, hogy elutazott, vagy hajnalig bulizik valahol. Nem avatakozom az életébe, nem gátolom semmiben. Éli az életét, de ilyenkor mindig van gyomorgörcs amíg nem hív vagy üzen, hogy minden ok van. Nem nyagattom, csak ennyit kértem tőle. Ha elmegy valahová az éjszakába, jelezzen,hogy rendben van

2019. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

3-as, olyan szépen összefoglaltad.

Az enyém 11 ezer km-re van most két évig, nálam fokozottan előjön. Sokszor érzem úgy, ha itt lenne, úúúúgy megölelgetném, megszorongatnám, megszeretgetném.

2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2019. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!